توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487153
کشف باکتری‌های موجود در مدفوع انسان در ۳ برند معتبر نوشیدنی!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۷
متخصصان با آزمایش نمونه‌های ۳ شرکت بزرگ نوشیدنی در آن‌ها باکتری انسانی پیدا کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بی‌بی‌سی، یک نهاد نظارتی در انگلیس از وجود سطح نگران‌کننده‌ای از باکتری‌های موجود در مدفوع انسان در نوشیدنی‌های سه شرکت معتبر خبر داد.

به نوشته بی‌بی‌سی، کارشناسان این نهاد نظارتی باکتری‌های مذکور را در نوشیدنی‌های سرد شرکت‌های Costa Coffee، Starbucks و Caffe Nero مشاهده کرده‌اند.

یک متخصص به نام «تونی لویس» می‌گوید وجود این میزان باکتری در محصولات مذکور "نگران‌کننده" است. به گفته وی، چنین باکتری‌هایی در هیچ سطحی نباید در محصولات غذایی وجود داشته باشند.

بهداشت میزها و سینی‌های این فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز آزمایش شده است و از هر 10 نمونه متعلق به شرکت Costa Coffee در 7 مورد باکتری‌های موجود در مدفوع مشاهده شده‌اند.

از هر 10 نمونه‌ی شرکت‌های Caffe Nero و Starbucks نیز 3 مورد شامل باکتری کلی‌فرم بودند. این نوع باکتری‌ها در گروه "پاتوژن‌های فرصت‌طلب" قرار گرفته و منبع بیماری‌های انسانی هستند. این سه شرکت اعلام کرده‌اند برای شناسایی و رفع این مشکل اقدام خواهند کرد.
 
کلمات کلیدی : نوشیدنی+باکتری+نوشیدنی های معروف+سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.