توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503154
مایکل مور: ترامپ همه ما را به کشتن می دهد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۱
«مایکل مور» کارگردان برنده اسکار و مخالف رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ گفت: این مرد همه ما را به کشتن می دهد.

به گزارش شفقنا به نقل از رویترز، مایکل مور اظهار کرد: ترامپ همه ما را به کشتن می دهد. هیچ کس مسئول نیست…او کد هسته ای را در اختیار دارد.

مستند ساز لیبرال آمریکایی و منتقد شدید ترامپ افزود: امیدواریم کسی در پنتاگون باشد که از ما محافظت کند… امیدواریم محتویات کیف هسته ای ترامپ تنها یک شماره تلفن و یا مانند آن باشد و اعداد واقعی کد هسته ای نباشد زیرا در آن صورت بدبخت هستیم.

مستندساز آمریکایی پنج شنبه هفته گذشته در نمایشی یک نفره با عنوان «شرایط تسلیم من» در «برادوی» روی صحنه رفت. وی این روش مبتنی بر طنز وتمسخر را برای انتقاد از دونالد ترامپ و ترغیب لیبرال ها و جمهوری خواهان علیه او برگزیده است.

نمایش مور هر شب با نمایش قبلی متفاوت است؛ روز سه شنبه پس از آنکه روی صحنه رفت، مردم را به اعتراض گسترده جلوی برج ترامپ در منهتن نیویورک ترغیب کرد. دونالد ترامپ یک روز پیش برای اولین بار پس از رئیس جمهور شدن، به این برج آمده بود.

وی درباره نمایش روز سه شنبه گفت: هر شب هنگامی که صحنه را ترک می کنم، احساس می کنم که روحم شفا یافته و از اینکه خواهیم توانست راه حلی برای آن ایجاد کنیم، احساس یاس کمتر و امید بیشتری می کنم.

قرار است نمایش تک نفره مایکل مور به نام «شرایط تسلیم من» در نیویورک تا ۲۲ اکتوبر آینده ادامه یابد.
 
کلمات کلیدی : مایکل مور، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.