نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465652
روحانی در مناظره شرکت می‌کند
بخش انتخابات الف، 5 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
رئیس ستاد فرهنگیان روحانی توضیحاتی درباره تداخل مناظره روز جمعه با سفر استانی روحانی ارائه کرد.

به گزارش تسنیم، محمدعلی نجفی رئیس ستاد فرهنگیان حجت الاسلام روحانی در پاسخ به این پرسش که آیا عدم شرکت روحانی در مناظره روز جمعه به‌دلیل سفر استانی صحیح است یا خیر، گفت: روحانی در مناظره شرکت می‌کند.
 
بحث این بود که سفر استانی از قبل تنظیم شده و اگر بخواهد در مناظره شرکت کند، طبیعتاً باید سفر را کنسل کند که شایسته نیست چون از قبل به مردم گفته شده است.
وی افزود: ما معتقدیم مناظره‌ها اگر از این جمعه تا زمان انتخابات ادامه پیدا کند، فاصله‌ای طولانی است و مردم از یادشان خواهد رفت.
 
مناظره‌ها برای اینکه تاثیر بیشتر داشته باشد و به‌عنوان یک اصل در آگاه کردن مردم دخیل باشد، بهتر است که فاصله‌ بین مناظره‌ها  کوتاه باشد و از جمعه بعدی و در طول یک هفته ادامه پیدا کند تا مردم بتوانند رویکردها و برنامه‌ها را مقایسه و دنبال کنند.
نجفی با بیان اینکه ما از شکل زنده مناظره‌ها حمایت می‌کنیم، گفت: اگر مناظره‌ای باشد روحانی حتماً در آن شرکت می‌کند اما بهتر این است که در یک دوره زمانی یک هفته‌ای و نزدیک به انتخابات انجام شود تا تأثیرش بیشتر باشد.
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۰۸:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۶ ۱۱:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۴:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۴:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۳:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۰۹:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۳:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۸:۳۷
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+حسن روحانی+مناظره
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۱۵:۲۸:۴۲
زحمت می کشد. (4283663) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.