توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 375157
مقتدی‌صدر: می‌توانم افکارعمومی عراق را بسیج کنم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۰
مقتدی صدر رهبر جریان صدر با بیان این که تنها کسی است که قادر به بسیج گسترده عراقی ها است، افزود: قصد ندارم از این ظرفیت برای رسیدن به منصب و پست بهره برداری کنم.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری السومریه، وی این مطلب را در پاسخ به یکی از هوادارانش که از وی خواسته بود پیامی به دشمنانش دراین باره بفرستد، بیان کرده است.

وی اضافه کرده درست است که ما تنها کسی هستیم که توان بسیج کردن عمومی مردم را داریم و این نعمتی از خدا و مایه افتخارماست.

وی همچنین بیان کرد: علاقه متقابل بین ما و مردم مایه سعادت و افتخار ما در دنیا و آخرت است ولی نمی خواهیم از آن برای رسیدن به پست یا منصب یا زعامت گروهی خاص یا رسیدن به هر خواسته دنیوی دیگری بهره برداری کنیم.

صدر با بیان این که گذشت ایام نیز این را اثبات خواهدکرد، افزوده است: ما اگر در پی چنین چیزی بودیم می توانستیم بسیار پیشتر از این به آن دست یابیم، ولی واقعیت این است که این اهداف از عطسه بز هم برای ما بی ارزشتر است. خداوند به ما فارغ از رهبری و پست عزت داده و بی آن که منصبی دنیوی داشته باشیم جایگاه بزرگی به ما عطا است.

شهرها و مناطق مختلف عراق هر هفته شاهد موج تظاهراتی است که به فرمان مقتدی صدر رهبر جریان صدر در عراق با هدف مطالبه اصلاحات و مبارزه با فساد و بهبود خدمات عمومی به راه می افتد.
 
کلمات کلیدی : صدر+تجزیه عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.