نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452061
پیشنهاد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها از ۵ تا ۱۰ درصد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پیشنهاد افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی از ۵ تا ۱۰ در صحن شورای اسلامی شهر تهران داده شد.

به گزارش فارس، مهدی چمران در یکصد و سی و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبات امروز شورای شهر اظهار داشت: در ابتدای این جلسه شورایاری منطقه 3 گزارش عملکردی را ارائه داد و پس از آن به بررسی مشکلات این منطقه توسط اعضای شورای شهر پرداخته شد.

وی ادامه داد: اولین مصوبه امروز شورای شهر تهران اصلاحیه لایحه‌ شهرداری در خصوص تقسیط پرداخت عوارض مبنی بر 23 درصد تشویقی داده بود که یک فوریت آن مطرح شد، ولی اعضای شورای شهر پیشنهاد دو فوریت آن را دادند و این لایحه به طرح تبدیل و به تصویب اعضا رسید.

چمران افزود: طرح دو فوریت دیگری در باره شورای عالی فنی شهرداری تهران که قبلاً زیرنظر معاونت فنی و عمرانی بود و در حال حاضر به معاونت برنامه‌ریزی واگذار شده است مطرح شد که دبیرخانه این شورا به معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران منتقل شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمیسیون برنامه و بودجه نیز گزارشی در خصوص وضعیت پروژه‌ها ارائه کرد.

وی گفت: در ادامه این جلسه نیز در ارتباط با نرخ کرایه تاکسی‌ها نیز مواردی مطرح شد و پیشنهاد افزایش نرخ کرایه‌ها از 5 تا 10 درصد مطرح شد و اینکه بر روی تاکسی‌ها نیز دستگاه پوز نصب شود مورد بررسی قرار گرفت تا شهروندان بتوانند با استفاده از کارت نسبت به پرداخت کرایه اقدام کنند.

چمران گفت:‌بررسی افزایش نرخ کرایه یکشنبه هفته آینده مورد بررسی نهایی قرار خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : کرایه های تاکسی + شورای شهر تهران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۳۶:۰۶
شما راحت باشید، اسنپ و تپسی هست پس ما نیز راحتیم! (4191114) (alef-11)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۴:۴۳:۲۲
این یعنی رو آوردن مردم به استفاده بیشتر از وسیله نقلیه شخصی و ترافیک بیشتر (4191128) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۵:۰۶:۴۳
پيشنهاد ميشود قيمتها را ٥ تا ١٠ درصد كاهش دهيد اقاى چمران مگر نميخواهيد باز بياييد شوراى شهر ... سياست ارزان سازى را دنبال كنيد (4191179) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.