توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387361
واکنش رویترز به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۱
خبرگزاری انگلیسی در مطلبی به سخنان امروز چهارشنبه رهبر معظم ایران در زمینه افزایش قابلیت‌های تدافعی و تهاجمی نیروهای مسلح ایران اشاره کرد.

به گزارش فارس، خبرگزاری انگلیسی «رویترز» در مطلبی به سخنان امروز (چهارشنبه) «آیت‌الله خامنه‌ای» فرمانده کل قوای ایران اشاره کرد و نوشت: رهبر ایران بر لزوم افزایش قابلیت‌های تهاجمی ایران سخن گفت.

رویترز با اشاره به برخی از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای نوشت، سخنان رهبر ایران یک هفته بعد از شلیک گلوله‌های هشداری کشتی جنگی آمریکا به سوی یک قایق تندروی ایران که به دیگر کشتی‌های جنگی آمریکایی در خلیج فارس نزدیک شده بود، بیان شدند.

این رسانه انگلیسی نوشت: «حسن روحانی» رییس جمهور ایران با توافق اتمی با قدرت‌های جهانی در سال ۲۰۱۵ که قابل توجه ترین دستاورد او بود را ریاست کرد، اما نیروهای نظامی و امنیتی ایران که از آیت‌الله خامنه‌ای پیروی می‌کنند، غرب را دشمنان خود می دانند.

رویترز در خاتمه نوشت: آیت‌الله خامنه‌ای با حضور در یک نمایشگاه عرضه محصولات دفاعی با اشاره به آمریکا و متحدان مهم اروپایی این کشور خواهان افزایش قابلیت‌های دفاعی ایران شد.

گفتنی است، آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا امروز چهارشنبه بیش از دو ساعت از فناوری‌های پیشرفته، بومی و دانش‌بنیان که محصول تلاش، ابتکار و دانش محققان و متخصصان داخلی است و اثر مستقیمی بر افزایش توان رزمی نیروهای مسلح دارد، بازدید کردند.

در این نمایشگاه، دستاوردهایی در زمینه طراحی و ساخت انواع سامانه‌ها و تجهیزات پیشرفته «موشکی»، «راداری»، «دریایی»، «اپتیکی»، «زرهی»، «پهپاد» و «مراکز ارتباطاتی» به نمایش گذاشته شد.
۱۳۹۵/۱۱/۱۴ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۱۷:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۵ ۱۴:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۵ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۰۸:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۸ ۱۱:۳۳
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۲۰:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۱۳:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۱ ۱۲:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : رهبر انقلاب+توان نظامی ایران+برنامه موشکی+رویترز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.