توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504964
حل مشکل ناهماهنگی بیمه‌ها در طرح «تحول سلامت»
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: قرار است رئیس‌جمهور ظرف سه ماه مشکل نا‌هماهنگی در سیاست‌های مختلف در حوزه بیمه‌ها و منابع را به سامان برساند.

محمد‌نعیم امینی‌فرد عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه یکی از چالش‌های پیش‌روی طرح تحول سلامت، خرید خدمات از سیستم‌های مختلف دولتی، خصوصی و عمومی است، گفت: باید رویکرد یکسان و هماهنگی در این باره ایجاد شود.

وی با بیان اینکه با چند پارگی سیاست‌ها در ارتباط با خرید خدمات مواجه هستیم، افزود: همپوشانی در بیمه‌ها باعث افزایش هزینه‌ها برای مردم می‌شود.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با تاکید بر اینکه منظور ما این نیست که صندوق‌های مختلف را با هم تجمیع کنیم، افزود: می‌توانیم در ارتباط با تجمیع مجازی این صندوق‌ها و خرید خدمات به طور یکسان و سیاستگذاری واحد اقدام کنیم. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: براساس صحبت‌هایی که آقای قاضی‌زاده هاشمی در کمیسیون بهداشت داشتند، قرار شده رئیس‌جمهور ظرف سه ماه مشکل نا‌هماهنگی در سیاست‌های مختلف در حوزه بیمه‌ها و منابع را به سامانی برسانند.

امینی‌فرد تصریح کرد: نمایندگان انتظار دارند در حوزه بهداشت و درمان و به طور کلی در حوزه آسیب‌های اجتماعی یک صدای واحد از دولت به گوش برسد.
 
کلمات کلیدی : بیمه‌،طرح تحول سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.