نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475769
چمران: ۱۰ درصد آرای شورای شهر تهران بازشماری می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: بر اساس هماهنگی‌های صورت‌گرفته، ۱۰ درصد آرای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران بازشماری می‌شود.

به گزارش فارس، مهدی چمران در چهلمین اجلاس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: آخرین اجلاس شورای عالی استان‌ها ماه آینده برگزار می‌شود و در اجلاس امروز به موضوعاتی همچون انتخابات، سالروز آزادی خرمشهر، حضور ترامپ در عربستان و خاورمیانه و همین‌طور تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات پرداخته شد.

وی افزود: در دستور اول این جلسه بررسی طرح توسعه انرژی‌های تجزیه‌پذیر موردبررسی قرار گرفت. چمران بیان داشت:‌ بر اساس این طرح باید در سطح شهرها مثل پارک‌ها و معابر عمومی زیرساخت‌های لازم برای استفاده از انرژی‌های تجزیه‌پذیر انجام شود. رئیس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: در این خصوص باید هر ساله حداقل 10 درصد از معابر از انرژی‌های تجزیه‌پذیر استفاده کنند و پیش‌بینی شده است که شورای شهر بودجه لازم در این خصوص را اختصاص دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح دیگری که امروز موردبررسی قرار گرفت پارکینگ‌های زیر سطحی معابر عمومی بوده است که باید در این خصوص به مباحثی چون خطوط آب‌، برق و گاز نیز توجه کرد تا آسیبی وارد نشود. چمران در ادامه درباره انتخابات نیز اظهار داشت: 200 شکایت مبنی بر تخلف انتخاباتی در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر به فرمانداری ارسال شده است که باید مورد بررسی قرار بگیرد.

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: این گزارشات توسط کاندیداهای لیست خدمت مستقل و حتی اصلاح‌طلبان داده شده است.

وی افزود: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد 10 درصد از آرای صندوق‌های پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا بازشماری شود.

چمران درباره اولویت‌های شورای پنجم نیز اظهار داشت: اولین اولویت رسیدگی به امور شوراهاست و باید به توسعه حمل‌ونقل عمومی و کاهش آلودگی هوا با حمایت‌های دولت و نوسازی بافت‌های فرسوده نیز اقدام شود.
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها، انتخابات، شورای شهر تهران
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۳-۰۴ ۱۴:۲۲:۲۵
اقا رای ندادن بهت مردم (4390096) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.