توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492003
فاکس‌نیوز: اوباما زمینه ورود وکیل روسی به آمریکا را فراهم کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۴
شبکه خبری فاکس نیوز اعلام کرد: مسئولان دولت اوباما برغم آنکه با صدور روادید برای ورود وکیل روسی به خاک آمریکا مخالفت کرده بودند اما بطور موقت به او اجازه اقامت در این کشور را دادند تا امکان دیدار پسر ترامپ با ناتالیا وسلنیتسکایا فراهم شود.

به گزارش ایرنا شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا درگزارشی نوشت: خانم وسلنیتسکایا وکیل روسی که گفته می شود با دادن وعده اطلاعات مخرب در مورد هیلاری کلینتون و کمک به پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری این کشور با پسر ترامپ دیدار و گفت وگو کرد، در ماه اکتبر سال 2015 از دولت آمریکا در خواست روادید ورود به این کشور را کرد اما با این درخواست مخالفت شده بود.

به ادعای این نشریه با دخالت مسئولان دولت اوباما، رییس جمهوری پیشین آمریکا به این وکیل اجازه داده شده است تا از اکتبر آن سال تا ژانویه سال 2016 در این کشور بماند و همین مجوز امکان، دیدار میان او و پسر ترامپ را فراهم کرد.

با توجه به اینکه طبق گزارش نیویورک تایمز این دیدار در روز 9 ژوئن سال 2016 اتفاق افتاده است، هنوز روشن نیست که این خانم بعد از انقضای مهلت اقامتش در ژانویه سال 2016، آیا در این کشور اقامت قانونی داشته است یا خیر؟

انعکاس این خبر در شرایطی که موضوع دیدار پسر ترامپ با این وکیل روسی که گفته می شود ارتباط تنگاتنگی با دولت روسیه داشته؛ محور اصلی گفت وگو های مربوط به تبانی ترامپ با مقامات کرمیلین است، به نظر می رسد که طرح این موضوع آن هم از سوی یک شبکه خبری حامی محافظه کاران آمریکایی، تلاشی برای انحراف اذهان عمومی نسبت به افشاگری های مربوط به این دیدار باشد.
 
کلمات کلیدی : وکیل روسی+اوباما+انتخابات آمریکا+پسر ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.