توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469702
میرسلیم: شایعه‌ طنز درباره من باهدف تشویش اذهان نشر می‌دهند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴
نامزد دور دوازدهم ریاست جمهوری گفت:‌برخی شایعات طنز آمیز مربوط به دوران تصدی من بر وزارت ارشاد در فضای مجازی به راه انداخته اند تا اذهان عمومی را مشوش کنند.

سید مصطفی میرسلیم عصر یکشنبه پس از بازدید از سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران  در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه در دوران تصدی شما در وزارت ارشاد سختی های خاص حتی در مورد برخی کلمات و لغات وجود داشته است افزود: برخی از این مطالب شایعه است ، چنین مطالبی را به صورت طنز در فضای مجازی پراکنده اند.
وی افزود: البته طنز پردازی اشکالی ندارد ولی هرکسی در مقام وزارت قرار می گیرد وظیفه سنگینی بر عهده دارد و باید از آنچه به عنوان ارزش در قانون اساسی مطرح شده در مجموعه خود دفاع کند.

میرسلیم اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از مبانی اسلام ، یکپارچگی ملی و مرز و بوم این کشور دفاع کند در این بین اگر کتبی یا آثاری باشد که به این ارزش ها هتاکی کنند باید جلوی آن را بگیرد.
این نامزد ریاست جمهوری ادامه داد: این ممیزی می تواند متمرکز انجام شود که من مدافع این روش نیستم زیرا اگر خود ناشران دقت کنند یا از طریق انجمن های استانی این کار صورت گیرد کار ممیزی سریع تر و بهتر پیش می رود.
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: تجربه ثابت کرده که ما نباید در زمینه نظارت ساده لوحی به خرج دهیم بله باید با قوت انجام شود اما خود ناشران می توانند به عنوان کسانی که دارای تخصص هستند کمک مهمی باشند.
 
کلمات کلیدی : میرسلیم+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.