توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 449100
اخراج دروازه‌بان ۱۱۴ کیلویی دردسرساز شد
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۷
تیم فوتبال ساتن‌یونایتد پس از اخراج دروازه‌بان ذخیره‌اش مجبور شد در دیدار امروز از یک مدافع برای حفاظت از دروازه‌اش بهره ببرد.

به گزارش ایسنا به نقل از مارکا، ساتن‌یونایتد که هفته گذشته وین شاو، دروازه‌بان ۱۱۴ کیلویی خود را به علت‌شرط‌بندی از تیم اخراج کرده بود، مجبور شد در دیدار شنبه برابر تورکای از مدافع خود درون دروازه استفاده کند.

این تیم در دقایق نخست دروازه‌بان اصلی خود را به علت آسیب‌دیدگی از دست داد و در نبود شاو (دروازه‌بان ذخیره) از مدافع خود به نام سیمون داونر استفاده کرد. زمانی که داونر به زمین آمد ساتن یونایتد یک بر صفر از حریفش عقب بود اما چند دقیقه بعد توانست بازی را مساوی کند و در نهایت سه بر دو پیروز میدان شود.

شاو ۱۱۴ کیلویی که در دیدار هفته گذشته برابر آرسنال در نیمکت ذخیره‌ها حضور داشت، حرکت عجیبی انجام داد و سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. او زمانی که وقت شام رسید در نیمکت ذخیره‌ها شروع به خوردن ساندویچ کرد. پس از آن مشخص شد دروازه‌بان ۴۵ ساله در این رابطه شرط‌بندی کرده است و باشگاه نیز بلافاصله او را اخراج کرد.

ساتن یونایتد برابر آرسنال دو بر صفر مغلوب شد و از صعود به مرحله بعد بازماند.
کلمات کلیدی : اخراج دروازه بان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.