نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428202
حذف تاکسی های فرسوده برای کمک به بهبود آلودگی هوا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۲
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی گفت: روند نوسازی تاکسی های فرسوده با جدیت دنبال شده و تعداد قابل توجهی از تاکسی ها اکنون نوسازی شده اند.

میثم مظفر در گفت و گو با میزان گفت: تاکسی های فرسوده شهر تهران تاثیر قابل توجهی در آلودگی هوا داشته و برای کمک به بهبود آلودگی هوای شهر تهران، نوسازی تاکسی ها را در دستور کار قرار داده ایم.

وی افزود: تاکسی های فرسوده به نوبت سال تولید در صف نوسازی قرار داشته و اولویت نخست ما با تاکسی های پیکان قدیمی است.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اشاره به تردد مسافربرهای شخصی در سطح شهر تهران خاطرنشان کرد: تاکسی های شخصی قابل توجهی در سطح شهر تهران تردد داشته اند که اگر جلو فعالیت آنها گرفته نشود، در آینده مشکل ساز خواهند شد.

مظفر ادامه داد: رانندگان تاکسی از فاکتورهای مختلفی نظیر سوء پیشینه و تست عدم اعتیاد عبور کرده و در کنار آنها، وضعیت فعالیت آنها مشخص است.

وی در خصوص طرح اخیر اجرا شده در برخی از پایانه های تاکسی تهران اظهارکرد: در برخی از پایانه های تاکسی طرح ورود کتاب اجرایی شده و اکنون شهروندان در تاکسی های برخی از پایانه ها نظیر نوبنیاد، ونک و تجریش کتاب های جیبی را مشاهده می کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تاکید کرد: این کتاب ها به قیمت ارزان تر در اختیار شهروندان قرار می گیرد و مقرر شده بخش اندکی از سود حاصل از فروش این کتاب ها به رانندگان داده شود.
 
کلمات کلیدی : تاکسی های فرسوده + آلودگی هوا
 
محبوب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۰۹:۲۱:۴۰
الودگی هوا با تعویض تاکسی فرسوده حل نمی شود الودگی هوا فراتر از اینهاست وقتی در کشور جنگلها تبدیل به ویلا می شود و تالابها خشک می شود و در شهرهای بزرگ مانند تهرات و تبریز باغات قدیمی از بین رفتند الودگی هوا از انجا ناشی شده است دولت تدبیر و امید در موقع انتخابات شعار می داد جلوی خشکی دریاچه را خواهد گرفت نتیجه چی شد مردم هم نمی دانستند اینها شعار تبلیغاتی است نه واقعی دریاچه هامون خشک شده و تالاب انزلی تبدیل به باتلاق شده است و دها مورد دیگر تعویض تاکسی فرسوده مسکن است نه درمان در جامعه ما همه چیز رنگ باخته است وقتی کارشناسان به مسولان گوشزد می کنند که اقیان مسول فلان کار های شما اشتباه است نه تنها گوش نمی کنند بلکه طرف را متهم به دروغگویی و بزرگنمایی مشکلات می کنند چندین سال قبل مردم اورمیه و تبریز با تظاهرات مسالمت امیز خشکی در یاچه اورمیه را به مسولان گوشزد کردند نه تنها گوش نکردند بلکه به شدت با مردم بر خورد کردند و مارک پان تورکیسم کردند تا اینکه متوجه شدند دریاچه از بین رفته است و در اینده نزدیک اثرات ریز گرد هارا خواهند دید سایت محترم الف لطفا منتشر کن (4083872) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.