توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444006
برگزاری نشست سه‌جانبه ایران، افغانستان و پاکستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۲
دوازدهمین نشست کارشناسان ارشد ابتکار سه‌جانبه ایران، افغانستان و پاکستان برای مقابله با مواد مخدر در وین برگزار شد.

به گزارش فارس، دوازدهمین نشست کارشناسان ارشد ابتکار سه‌جانبه ایران، افغانستان و پاکستان در خصوص مقابله با مواد مخدر به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در محل نمایندگی کشورمان نزد سازمان ملل در وین برگزار شد.

هیاتی متشکل از ستاد و پلیس مبارزه با مواد مخدر جمهوری اسلامی ایران، معاون وزیر کشور افغانستان و مدیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر پاکستان در این نشست سه‌جانبه که با حضور دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل برگزار شد، مشارکت کردند.

در این نشست ضمن تبادل نظر در خصوص چگونگی ارتقای هماهنگی و همکاری میان سه کشور در مبارزه با قاچاق مواد مخدر به ویژه نحوه ارتقای عملکرد واحد برنامه‌ریزی مشترک، برنامه کاری و نقشه راه فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای سال‌های 2017 تا 2018 در زمینه‌های مختلف مورد بحث و توافق قرار گرفت.

بر همین اساس مقرر شد سیزدهمین نشست کارشناسان ارشد و هشتمین نشست وزرای ابتکار سه‌جانبه در سه ماهه سوم سال 2017 میلادی در کابل برگزار شود.
 
کلمات کلیدی : ایران، افغانستان ، پاکستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.