نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470007
تشکر جبهه مردمی از مواضع انقلابی میرسلیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸
عضو هیات‌رئیسه جبهه مردمی گفت: دولت امروز به عملکرد خود باخته و پاسخ‌های نامزدهای دولت به هیچ عنوان مردم را قانع نمی‌کند.

به گزارش تسنیم، لطف‌الله فروزنده درباره سیزدهمین جلسه شورای مرکزی این جبهه، گفت: شورای مرکزی تحلیلی از فضای حاکم بر انتخابات داشت و با توجه به حضور قدرتمند نامزدهای این جبهه و نگرش مردم، فضای عمومی به نفع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است.

فروزنده افزود: دولت امروز باید پاسخگوی کارنامه خود باشد و به عملکرد خود باخته است. پاسخ‌های نامزدهای دولت به هیچ عنوان مردم را قانع نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هرچند دو نامزد جبهه مردمی رویکردها و برنامه‌های مختلفی را برای حل مشکلات کشور مطرح می‌کنند، اما در یک مسئله اشتراک دارند و آن نه به دولت ناکارآمد فعلی و تلاش برای تغییر وضع موجود مدیریت اجرایی کشور است.

فروزنده با تأکید بر اینکه ما بسیار امیدوار هستیم چرا که مردم از وضع موجود آگاه هستند، درباره برنامه‌های جبهه مردمی برای تقویت ستاد نامزدهای جبهه تأکید کرد: ستادهای دو نامزد با هم هماهنگ هستند و نیروهای جبهه در سطح کشور با هر دو ستاد همکاری می‌کنند.

عضو هیات‌رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست‌های مشترک بین ستادها و هماهنگی ستادهای استانی خبر داد و گفت: فضای وحدتی که در میان نیروهای انقلاب ایجاد شده است بسیار امید بخش می‌باشد و همین، کار را پیش می‌برد.

وی درباره نامزدهای دیگر که منتقد وضع موجود بودند، گفت: شورای مرکزی جبهه مردمی از آقای میرسلیم که به صورت مستقل وارد شده است به دلیل اینکه موضع خوب و انقلابی داشت، تشکر کرد. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد اقبال مردم به جبهه مردمی بسیار بیشتر از جبهه مقابل است و به فضل الهی این روند روبه‌گسترش خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+میرسلیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۷:۲۴:۱۶
جبهه مردمی؟!! کدوم مردم؟! (4326597) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۹:۰۳:۴۲
جمنا باید ساز وکار خود را بازبینی کند! (4326925) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.