توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460800
سامانه نوید به ناوگان تاکسیرانی کشور می آید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور از اجرای برنامه هوشمند "سامانه نوید" در ناوگان تاکسیرانی و انجام مطالعات اولیه برای اجرای این طرح خبر داد.

به گزارش تسنیم، مسعود طبیبی ظهر امروز در نخستین گردهمایی مدیران عامل تاکسیرانی شمالغرب، غرب و مرکز کشور در اردبیل اظهار کرد: خوشبختانه وضعیت فضاهای شهری و حمل و نقل شهری مطلوب و قابل قبول است و تشکیل سازمانهای تاکسیرانی در شهرها برای رسیدن به حمل و نقل پویا در دستور کار قرار داده شده و خوشبختانه اردبیل در طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی در سطح کشور جزء استانهای برتر بوده و مرکز اسقاط خودروهای فرسوده استان اردبیل نیز در راستای این موضوع فعالیت بسیار مستمر و تأثیرگذاری داشته است.

 مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور افزود: برای ارتقای کیفیت و خدمات ارائه شده توسط سازمان تاکسیرانی اجرای برنامه هوشمند "سامانه نوید" در ناوگان تاکسیرانی در اولویت قرار گرفته و مطالعات اولیه برای اجرای این طرح انجام می‌شود تا بتوانیم به تمامی اهداف مورد نظر دست یابیم.

حمید لطف‌اللهیان نیز در این گردهمایی تصریح کرد: نیاز است برنامه‌ریزی‌های لازم برای افزایش سهم وسایل نقلیه عمومی در سفرهای درونشهری اردبیل انجام شود تا بتوانیم از این طریق مطالبات و خواسته‌های مردم را تا حد امکان کاهش داده و شاهد جلب رضایت آنان باشیم.

شهردار اردبیل با اشاره به این‌که وضعیت جوی اردبیل دلیل اصلی نیاز بیشتر به حمل و نقل عمومی است، افزود: به همین دلیل اردبیل نسبت به بسیاری از شهرها دارای اقلیم متفاوت و سردسیر است که به همین دلیل برنامه‌ریزی برای افزایش حمل و نقل عمومی باید در دستور کار قرار داده شود تا بتوانیم از این طریق مشکلات موجود را برطرف کنیم.

وی با اشاره به استفاده از برنامه‌ نرم‌افزای نوید گفت: به‌کارگیری این سامانه پس از بررسی نقاط ضعف و حل مشکلات آن برای بهبود وضعیت ناوگان تاکسیرانی اردبیل در دستور کار قرار داده شده است و قرار است که ابتدا در برخی خطوط به صورت پایلوت استفاده شود.

لطف‌اللهیان بیان کرد: استفاده از سامانه نرم‌افزاری نوید سبب ارتقای کیفیت و فرهنگ ترافیک می‌شود که امیدواریم به تمامی اهداف مورد نظر خود در رابطه با بهبود وضعیت دست یابیم و شاهد رشد و توسعه وضعیت تاکسیرانی اردبیل باشیم.
 
کلمات کلیدی : سامانه نوید+تاکسیرانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.