نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360900
واکنش به قطع درختان ورزشگاه آزادی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹
روابط عمومی ورزشگاه آزادی نسبت به خبر منتشر شده مبنی بر قطع درختان این مجموعه واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، در پي انتشار اخباري مبني بر قطع درختان در مجموعه ورزشي آزادي طي ساعات گذشته، روابط عمومي اين مجموعه اطلاعيه اي به شرح زير صادر كرد:

به واسطه وزش شديد باد در روزهاي ابتدايي اين هفته، پنج درخت از درختان جنگل ضلع شرقي مجموعه ورزشي ازادي قطع و بر روي زمين واژگون گرديد.

بر همين اساس جهت رفاه حال تماشاگران حاضر در ورزشگاه براي ديدار دوستانه تيم ملي ايران و قرقيزستان، مديريت تصميم بر جابجايي و خروج اين درختان از مجموعه نمود كه متاسفانه در رسانه ها و فضاي مجازي به اشتباه "قطع درختان كهنسال" عنوان شد.

نزديك به يك ماه قبل هم وجود آفت خطرناك در جنگل هاي ضلع شرقي ورزشگاه ، مديريت را مجاب ساخت كه به قطع تعداد معدودي درختان اقدام تا از گسترش اين افت به بخش هاي ديگر مجموعه ازادي جلوگيري نمايد.

متاسفانه در ان مقطع زماني نيز از اين اقدام به موقع تفسيرهاي اشتباهي صورت گرفت كه شايد بخشي از ان به دليل عدم اطلاع رساني بود!

به اطلاع علاقه مندان ورزش و دوستداران محيط زيست مي رساند كه توجه ويژه به فضاي سبز مجموعه ورزشي ازادي به عنوان بزرگترين مجموعه ورزشي ، همواره در دستور كار مديريت بوده و وجود نزديك به سيصد كارگر زحمتكش نيز گواه اين ادعاست.

در پايان يادآور مي شود كه با دستور وزير محترم ورزش و جوانان به زودي بوستان قهرمانان و مفاخر ورزش ايران با هدف كاشت درخت به عنوان يادمان قهرمانان به زودي در مجموعه ورزشي آزادي افتتاح مي شود.
 
کلمات کلیدی : قطع درختان+ورزشگاه آزادی
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۱ ۰۲:۵۸:۴۰
یک ماه پیش
بیش از یکصد درخت چند ده ساله چنار از خیابان های شهر آستانه اشرفیه رخت بر بسته است.
به همت شهرداری
و همه سکوت اختیار کرده اند!!!
از جمله رسانه ها! (3750257) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.