نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499916
شلوارک شاهزادۀ سعودی خبرساز شد+ عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
کاربران شبکه های اجتماعی عکسی را از لباس نامتعارف "ولید بن طلال" شاهزاده میلیاردر سعودی در دیدار با یک وزیر مصری منتشر کردند.

العالم نوشت: این عکس مربوط به دیدار ولید بن طلال در قایق تفریحی خود با "سحر نصر" وزیر همکاری های بین المللی و همچنین یک سرمایه دار و تاجر معروف مصری به نام "هشام طلعت مصطفی" در سواحل شهر شرم الشیخ مصر است. این شاهزاده سعودی در دیدار با یک مقام رسمی مصری، شلوارک و پیراهن آستین کوتاه به تن کرده است.

یکی از کاربران با انتشار این تصویر، نوشته است: وزیر ما به جای آنکه منتظر سرمایه گذار باشد، خودش  به دیدار او می رود، درحالیکه او (ولید بن طلال) شلوارک پوشیده ...
http://donya-e-eqtesad.com/Images/Bitrix/NewsDetail/BottomPicFiles/aack/1244211_3a1555c8-0b37-45e1-8e6c-024695aeac29.jpg
خبرگزاری اسپوتنیک گزارش داد، طرفین در دیدار رسمی یکشنبه عصر، درباره افزایش سرمایه گذاری های بن طلال در مصر توافق کردند، به صورتیکه توافق شد با توسعه تفریحگاه فورسیزن شرم الشیخ، این محل به بزرگترین تفریحگاه جهان تبدیل شود. همچنین توافق شد 2 هتل جدید در این منطقه ساخته شود. حجم این سرمایه گذاری جدید حدود 800 میلیون دلار اعلام شده است.
 
کلمات کلیدی : شاهزادۀ سعودی، عربستان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۱۱:۴۷:۱۳
به معنای واقعی کلمه حمارهستند (4510591) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۱۷:۰۵:۳۴
همه ی مردان،شلوارک پوشیدند. (4511232) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.