توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 339913
اسکان نوروزی مسافران در پایتخت + آدرس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
جانشین ستاد گردشگری نوروز۹۵، شرایط اسکان نوروزی مسافران در پایتخت را تشریح کرد.

مهدی محمود اقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه راهبرد شهرداری تهران در ایام نوروز میزبانی است و تلاش داریم که مردم از برنامه‌های متنوع شهرداری تهران بهره‌مند شوند، گفت: ۱۰ نقطه بدرقه و استقبال برای هدایت مسافران نوروزی در مبادی ورودی تهران مشخص شده است و همچنین ۷ کمپ اسکان موقت در مناطق مختلف به اسکان مسافران نوروزی اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه بوستان لویزان در منطقه۴، بوستان سرخه حصار در منطقه۱۳، بوستان آزادگان در منطقه۱۵، بوستان بعثت در منطقه۱۶، حرم حضرت امام (ره) شمال و شمال غربی حرم در منطقه ۱۹، حرم عبدالعظیم حسنی(ع) و پارک چیتگر محل‌های کمپ اسکان نوروز۹۵ هستند، گفت: در ۱۰نقطه ورودی تهران که چادرهای استقبال ستاد گردشگری برپا است، نسبت به راهنمایی مسافران اقدام خواهند کرد.

اقدم اعلام کرد: شهروندان تهرانی و هموطنان «مهمان طهران» می‌توانند در صورت مشاهده و بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات احتمالی اقدامات مقتضی صورت بگیرد.
 
کلمات کلیدی : نوروز95+نوروز+سفرهای نوروزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.