توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508915
رسانه انگلیسی: ایران با آزمون همه چیز را تحت کنترل گرفت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
یک روزنامه اروپایی نوشت تیم ملی ایران با ۲ گل مهاجمش بازی را تا قبل از دریافت گل مساوی از سوریه تحت کنترل داشت.

به گزارش ایلنا، روزنامه ایوینینگ استاندارد انگلیس در گزارشی بازی‌های روز گذشته مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا را تحلیل کرد و در بخشی از آن به بازی ایران و سوریه پرداخت.

سوریه شانس صعود مستقیم پیداکرد

این نشریه ابتدا نوشت:سوریه به خاطر مسائل مربوط به جنگ داخلی، تمام بازی‌های خانگی‌اش را خارج از خانه انجام داد. این تیم وقتی به گلی زودهنگام توسط حاج محمد در ورزشگاه آزادی رسید، به حضور مستقیم در جام جهانی به عنوان تیم دوم گروه نزدیک شد. اما ایران با ۲ گلی که سردار آزمون در ادامه مسابقه زد، عقب ماندگی را جبران کرد و همه چیز را تحت کنترل گرفت.

بازگشت حریف ایران به بازی

گزارشگر این نشریه در ادامه نوشت:بعد از پیش افتادن ایران،‌وضعیت سوریه در گروه کاملا به مخاطره افتاد.با برد ایران، سوریه نمی‌توانست به فکر حضور در جام جهانی بیفتد. اما وقتی ال سومه با گل دقیقه وقت اضافه خود، بازی را به تساوی کشاند،‌تیم کشورش راهی دیدار پلی آف شد و باعث شد صحنه‌های از جشن و سرور در دمشق ایجاد شود.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه+سردار آزمون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.