توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487513
حضور به موقع پلیس مانع قتل پدر زن شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از دستگیری فردی خبر داد که با سلاح گرم قصد حمله به پدر همسر خود و قتل وی را داشت.

به گزارش ایسنا، سرهنگ حسین براری اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 شهرستان مبنی بر وقوع یک فقره نزاع خانوادگی در یکی از روستاهای توابع شهرستان کنگاور، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. پس از دریافت این خبر، عوامل انتظامی بدون درنگ و در کمترین زمان ممکن به محل موردنظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: عوامل پاسگاه عزیز آباد با حضور در محل مشاهده کردند فردی با سلاح شکاری قصد تیراندازی به خانواده همسر خود را دارد، لذا با اقدام به موقع وی را خلع سلاح و اسلحه شکاری به همراه فشنگ های مربوطه را کشف کردند.

براری عنوان کرد: حضور به موقع پلیس در این عملیات مانع از اقدام بسیار خطرناک و وقوع قتل شد که در این راستا مردم طی تماس‌های حضوری و تلفنی از اقدام به موقع و مقتدرانه پلیس تقدیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور متذکر شد: پلیس با اقتدار تمام با افرادی که اقدام به ایجاد ناامنی و رعب و وحشت می‌کنند، قانونی و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

براری با اشاره به اینکه برقراری امنیت، مشارکت همگانی را می‌طلبد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه موضوع را بلافاصله از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.