توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507213
حورا صدر: چرا ما هر روز باید زنده بودن امام موسی صدر را اثبات کنیم؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
حورا صدر گفت: چرا ما هر روز باید زنده بودن امام موسی صدر را اثبات کنیم؟ در حالی که مسئولان لیبی هم مدعی عدم حیات امام نیستند.

به گزارش ایسنا، دختر امام موسی صدر، در نشست علمی «مسئله یابی و موضوع شناسی فقهی حقوقی ربوده شدن امام موسی صدر»  که به مناسبت فرا رسیدن سی و نهمین سالگرد امام موسی صدر در قم برگزار شده است، در بخشی از سخنان خود گفت: آیا خانواده شخص ربوده شده تنها کسانی هستند که باید وظیفه دیگران در ارتباط با پیگیری وضعیت امام موسی صدر و خطر استمرار این جرم را یادآوری کنند؟ ما در طول ۳۹ سال گذشته این کار را کرده ایم اما آیا این وضعیت باید به همین شکل ادامه پیدا کند؟

وی تصریح کرد: چرا ما هر روز باید زنده بودن امام را اثبات کنیم؟ در صورتی که دیگران باید ادعایشان مبنی بر زنده نبودن ایشان را ثابت کنند. ادعایی که اغلب اوقات یکی از موانع پیگیری بوده است. وقتی مسئولان لیبی مدعی عدم حیات امام نیستند و آن را اثبات نکرده اند، چرا باید این فرضیه را صرفا براساس تحلیل بپذیریم؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امام موسی صدر، حورا صدر افزود: امیدوارم همه شما در هر دعایی که امروز (روز عرفه) توفیق آن را دارید، امام موسی صدر را فراموش نکنید و دعا کنید که هرچه زودتر از این بند خلاص شوند.
 
کلمات کلیدی : امام موسی صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.