توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434511
اولین تصاویر فیلم مرد عنکبوتی منتشر شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
فیلم سینمای "مرد عنکبوتی" 7 جولای سال 2017 اکران جهانی خود را آغاز می کند. این نسخه از مرد عنکبوتی با نام بازگشت به خانه را "جان واتس" بر اساس فیلمنامه "جاناتن گلداستین" کارگردانی کرده است.
 
به گزارش میزان، فیلم سینمای "مرد عنکبوتی" به کارگردانی "جان واتس" 7 جولای سال 2017 اکران جهانی خود را آغاز می کند.
 
 اولین تصاویر مرد عنکبوتی منتشر شد

فیلم سینمای "مرد عنکبوتی" 7 جولای سال 2017 اکران جهانی خود را آغاز می کند.  این نسخه از مرد عنکبوتی با نام بازگشت به خانه را "جان واتس" بر اساس فیلمنامه "جاناتن گلداستین" کارگردانی کرده است.
 
 اولین تصاویر مرد عنکبوتی منتشر شد

این فیلم یکی از جدی ترین آثار این کارگردان محسوب می شود و در آن  "تام هالند" در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) ظاهر خواهد شد. علاوه بر هالند، رابرت داونی جونیور، ماریسا نائومی، دونالد گلاور، مایکل کیتون و جان فارو در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.
 
 اولین تصاویر مرد عنکبوتی منتشر شد

در حال حاضر مرد عنکبوتی (بازگشت به خانه) مراحل پس از تولید را پشت سر می گذارد و به تازگی عکس های اولیه آن منتشر شده است.
 
 اولین تصاویر مرد عنکبوتی منتشر شد
 
یکی از بزرگترین تغییرات این نسخه از فیلم پر طرفدار مرد عنکبوتی حضور "مرد آهنی" در این قسمت از این فیلم است.

"رابرت داونی جونیور" در نقش مرد آهنی در کنار مرد عنکبوتی هیجان ها برای اکران این فیلم را به حداکثر رسانده است.علاوه بر مرد آهنی که در این فیلم با مرد عنکبوتی همکاری می کند در نقطه مقابل "مایکل کیتون" در نقش "کرکس" نقش بد فیلم را ایفا کرده است.
 
 اولین تصاویر مرد عنکبوتی منتشر شد

کرکس نام همان شخصیت سینمایی است که کیتون با بازی در فیلم "مرد پرنده ای" توانست برای آن اسکار را دریافت کند.
 
کلمات کلیدی : سینمای جهان + سینمای هالیوود + فیلم مرد عنکبوتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.