نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453718
ربیعی: اقتصاد مقاومتی در جامعه تولید محور رخ می‌دهد نه در جامعه رانتی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۰
وزیر کار، تعاون و رفاه گفت: اقتصاد مقاومتی نیازمند فرهنگ است، لذا اقتصاد مقاومتی در جامعه تولید محور رخ می‌دهد نهع در جامعه رانتی.

به گزارش فارس، علی ربیعی وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی ظهر امروز پس از پایان آخرین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران گفت: اقتصاد فقط مفهوم خاص در چهارچوب تعریف فقط اقتقتد نیست، اقتصاد مقاومتی مفهومی است که هم پایداری اقتصاد و هم زندگی بهتر مردم را دنبال می کند.

وی در پاسخ به این سوال که عملکرد این ستاد در زندگی مردم عینیت داشته یا خیر تاکید کرد: در اقتصاد مقاومتی در هر پروژه ای می توانستیم با مطلبوبیت بیشتری کارها دنبال شود و این طبیعت همه کارها است، اما در مجموع اقتصاد مقاومتی باعث شده که دولت در مجموعه برنامه های جاری خودش جهت گیری پیدا کند و همچنین یک سری اهداف جدید هم تعریف شود.

وزیر کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: بنده فکر می کنم از این جهت کار رضایت بخش بوده البته حتما تلاش و نهادینه سازی بیشتر لازم است

ربیعی گفت: اگر بپرسید مشکل ترین کار در اقتصاد مقاومتی چیست می گویم در بحثی که حضرت اقا پیرامون گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی داشتند، لذا اقتصاد مقاومتی نیازمند فرهنگ است، اقتصاد مقاومتی در جامعه تولید محور رخ می دهد نه در جامعه رانتی.
 
کلمات کلیدی : اقتصاد مقاومتی + رشد اقتصادی + تولید + رانت
 
بیگی29
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۴:۱۳:۴۲
همه که فریاد میزنند آی رانت آی اختلاس آی دزد پس چه کسی یا نهادی باید جلو اینها را بگیرد؟ (4201508) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۳۲:۳۲
تا زمانیکه مردم سالاری واقعی در کشور اتفاق نیافتاده باید در انتظار نابودی رانت و فساد بمانید. (4201672) (alef-11)
 
majid r
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۴۰:۱۶
جلوشو بگیرن کشور فلج میشه .مثل وقتی که ویروس تمام کامپوتر رو گرفته و گاهی جایگزین فایلهای سیستمی شده تا آنتی ویروس نصب می کنید و ویروسها رو حذف می کنید بعد یک ریستارت ویندوز می پره. (4201693) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۵:۲۵:۵۵
يك كلمه حرف حساب....متاسفانه كساني كه بايد پاسخگو باشند از دولت طلبكارند.... (4201653) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۱۶:۱۶:۴۵
مرحبا. خدا امواتت را بیامرزد که به ظریف ترین نقطه اشاره کردی. اقتصاد مقاومتی مانند پیاده سازی مدیریت بهره وری و یا هر سیستم مدیریت دیگری در سازمانهاست که اگر مطالعه کافی و بسترسازی درستی انجام نشود نتیجه اش می شود مانند ایزو گرفتن اکثر سازمانها که برای پوز دادن و سوء استفاده به کار می رود. و یا مثال عینی اش می شود همان سوء استفاده ایی که از واژه"مدیریت جهادی" کردند و به مردم نیز حاضر نیستند گزارش بدهند که در کدام شاخص های مدیریت جهادی موفق بودند! (4201766) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.