توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315612
با اشاره به اتفاقات رخ داده در ماجرای استعفای شجاعی
کمیته ملی المپیک: عده‌ای با اظهارنظرهای هدفمند سعی در برهم زدن شرایط ورزش دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۴
یکی از مسئولان کمیته ملی المپیک به اتفاقات اخیر درباره استعفای خزنه‌دار این کمیته واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم، بحث حضور یا عدم حضور محمدعلی شجاعی در سمت خزانه‌داری کمیته ملی المپیک مدت‌هاست که تبدیل به معضلی برای ورزش ایران شده است. در حالی که کمیته ملی المپیک از وزارت ورزش خواسته بود نظر نهایی را درباره استعفای شجاعی بدهد، سجادی امروز با انتقاد از کمیته ملی المپیک اعلام کرد که جایی در اساسنامه ننوشته که باید استعفای شجاعی مورد قبول قرار بگیرد و تصمیم‌گیری‌ها در این کمیته زیادی به طول می‌انجامد.

کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک هم اکنون به همراه تیم ملی تکواندو در مکزیک به سر می‌برد و تلاش خبرنگار تسنیم برای ارتباط با او نتیجه‌ای در بر نداشت. با این حال یک منبع آگاه در کمیته ملی المپیک که نخواست نامش فاش شود به خبرنگار تسنیم گفت که با وجود صحبت‌هایی که در خصوص استعفای شجاعی از خزانه‌داری کمیته ملی المپیک مطرح می‌شود وی همچنان خزانه‌دار کمیته ملی المپیک است و امور جاری مالی کمیته ملی المپیک را پیگیری می‌کند.

این مقام مسئول ادامه داد: کمیته ملی المپیک همانند رویه قبل خود بر حفظ آرامش، وحدت، هم‌افزایی و جلوگیری از تنش در ورزش به خصوص در فضای فعلی که فقط ۸ ماه تا المپیک ۲۰۱۶ باقیمانده تاکید دارد و تاکید می‌کند که هر شخص حقیقی و حقوقی که بخواهد برخلاف این رویه و مشی گام بردارد باید پاسخگوی عواقب این موضوع باشد. باعث تعجب است عده‌ای با اظهار نظرهای هدفمند که ارتباطی با مسئولیتشان ندارد سعی در برهم زدن شرایط ورزش کشور دارند.

وی گفت: با درخواست اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک مقرر بود نشستی بین وزیر ورزش و مسئولان کمیته ملی المپیک جهت بررسی موضوع استعفای خزانه‌دار این کمیته برگزار شود که متاسفانه این موضوع تا به امروز و با وجود گذشت دو ماه هنوز از سوی وزارت ورزش محقق نشده است. حال یا وزیر نامه درخواستی کمیته ملی المپیک را ندیده و یا اینکه عده‌ای نمی‌خواهند این نشست برگزار شود. امید می‌رود با بازگشت هاشمی به ایران و برپایی جلسه با وزیر ورزش این موضوع که حل آن خیلی هم پیچیده نیست رفع شود تا ورزش کشور در آستانه المپیک با چالشی بزرگ و غیر قابل جبران مواجه نشود.
 
کلمات کلیدی : کمیته ملی المپیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.