توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348365
انتقام خونین خانواده یک زندانی زن از شوهرش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
سی‌ام فروردین ماه امسال در یک نزاع دسته‌جمعی یک نفر در تیراندازی با تفنگ شکاری و در اثر شدت جراحات وارده در ناحیه سر و صورت به قتل رسید و تعداد ۱۱ نفر مصدوم و مجرح و چند خانه دچار حریق شد.

صادق جعفری چگنی، دادستان اندیمشک گفت: این درگیری میان دو خانواده از طایفه عبدولی ساکن در منطقه بهارستان و به دلیل دستگیری یکی از عاملان توزیع مواد مخدر در سال گذشته رخ داد.

به گزارش خبرآنلاین چگنی ادامه داد: سال گذشته یک زن به اتهام نگهداری مقدار ۳.۵کیلو مواد مخدر از نوع هروئین در خانه‌اش، دستگیر شد اما خانواده وی با این ادعا که مواد کشف شده متعلق به شوهرش است، به خانه خانواده وی هجوم آوردند.

وی گفت: همسر متهم نیز پیش از این به دلیل نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر دستگیر شده و در زندان به سر می‌برد. چگنی تصریح کرد: تعدادی از متهمان نیز به شهرستان کوهدشت و سایر حوزه‌های قضایی همجوار متواری شدند که تعقیب و شناسایی این افراد توسط مراجع انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل، مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.