توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445763
نجات جان مسافران اتوبوس توسط ماموران پلیس راه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۳
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از نجات جان مسافران یک دستگاه اتوبوس مسافربری که دچار آتش سوزی در قسمت موتور شده بود خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، سرهنگ جهانگير كريمي  اظهار داشت: يكي از ماموران پاسگاه پليس راه اصفهان _ شهركرد حين كنترل خودروها متوجه ايجاد حريق در قسمت موتور يك دستگاه اتوبوس مسافربري كه براي ثبت ساعت خود توقف كرده بود شده و بلافاصله با همكاري دو نفر ديگر از ماموران، مسافران را پياده مي كنند.

وي افزود: بعد از پياده شدن مسافران از اتوبوس ماموران پليس راه با استفاده از كپسول آتش نشاني آتش را مهار كرده و بااين كار خود جان مسافران را نجات داده و از بروز يك حادثه ناگوار جلوگيري مي كنند كه اين اقدام به موقع ماموران قابل تقدير است.

سرهنگ كريمي با بيان اينكه اين اقدام ماموران پليس راه استان با تحسين مسافران و راننده آن مواجه شد خاطر نشان كرد: مسافران اين دستگاه اتوبوس طي تماس با شماره تلفن 197 بازرسي فرماندهي انتظامي استان از ماموراني كه باعث نجات جان آنان شده بودند تقدير و تشكر كردند.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان ضمن تقدير از قدرشناسي مردم در ارج نهادن به زحمات ماموران پليس گفت: نيروهاي انتظامي هميشه و در همه جا خود را خدمت گذار مردم مي دانند و از هيچ كوششي براي تامين جان و مال و ناموس مردم اين سرزمين دريغ نمي كنند. 

اين مقام انتظامي از تمامي رانندگان به خصوص رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومي خواست قبل از حركت خودروي خود را از لحاظ فني تست كرده و در صورت وجود هر گونه عيب و نقصي نسبت به رفع به موقع آن اقدام نمايند تا انشاء اله شاهد بروز حوادث ناگوار در سطح جاده ها نباشيم.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی اتوبوس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.