نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491960
​دهدار آمریکایی: همه مسلمانان را بکشید/شهرهایشان را با بمب اتم ویران کنید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۵
فارس: یکی از مقامات محلی در ایالت میشیگان، پس از جنجالی شدن نوشته‌هایش در فیس‌بوک در خصوص مسلمانان، از مواضع خود دفاع کرد و حاضر به عذرخواهی نشد.

«جف سیتینگ» که به عنوان دهدار در روستای «کالکاسکا» در 370 کیلومتری شمال‌غربی دیترویت مشغول بکار است، چندی پیش در صفحه خود در فیسبوک نوشته بود که باید همه مسلمانان را «تا آخرین نفر» کشت و از سلاح‌های هسته‌ای برای از بین بردن 10 شهر بزرگ مسمان‌نشین جهان استفاده کرد.

پس از آنکه یکی از ساکنان محلی روستا به نام «سیندی اندرسون»، نوشته‌های آقای دهدار را در فیسبوک دید، کمپینی برای مجبور کردن جف سیتینگ به عذرخواهی راه انداخت ولی این مقام محلی در پاسخ گفته: «به کسی عذرخواهی بدهکار نیستم.»

خانم اندرسون خطاب به سیتینگ نوشته بود که «شما برای آنکه نماینده همه باشید در انتخابات شرکت کردید، نه فقط برای اینکه نماینده سفیدپوست‌های غیرمسلمان باشید.»

سیتینگ گفته که کارش بر اساس الحاقیه شماره یک قانون اساسی آمریکاست و کسانی که با وی مخالفت می‌کنند، در حقیقت مخالف «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا هستند و حالا می‌خواهند وی را به جرم حمایت از ترامپ از کار برکنار کنند.

سیتینگ در روستای خودشان یک هتل دارد و روی دیوار هتل نوشته «برای ترامپ دعا کنید.»
 
کلمات کلیدی : مسلمان، اسلام ستیزی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۲ ۲۰:۳۶:۴۳
دیوانه همه جا پیدا میشه ، ما هم زیاد داریم (4472685) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.