توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489260
واکنش تند مارادونا به طرح یک اتهام علیه خود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹
اسطوره فوتبال آرژانتین به یک اتهام علیه خود واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مدیاست، دیگو مارادونا اسطوره نماد باشگاه ناپولی ایتالیا به شمار می‌آید که توانست در سال‌های حضور خود در این تیم دو بار قهرمان رقابت های سری A  و یک بار قهرمان لیگ اروپا شود.

مارادونا در بین هواداران ناپولی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. او به عنوان شهروند افتخاری شهر ناپل انتخاب شده است.

بعد از این انتخاب مارادونا بعضی از رسانه‌ها او را متهم به این کردند که او در قبال دریافت پول قبول کرده است که شهروند افتخاری شهر ناپل شود که این با واکنش تند ال دیگو مواجه شد.

او گفت: به روح مادرم که از آسمان نظاره‌گر من است سوگند می خورم که اصلا چنین چیزی صحت ندارد. وقتی به من پیشنهاد شهروند افتخاری شهر ناپل را دادند بلافاصله قبول کردم و اصلا از پول سخنی به میان نیامد. هرکسی که چنین فکری در سر دارد بیمار است.

مارادونا ادامه داد: نمی دانم چرا بعضی چنین چیزهای در سر دارند. پول، پول، پول. همه برده پول شده‌اند. همه جا سخن از پول است. چرا دست برنمی‌دارید. دوست دارم با کسی که چنین اتهامی را به من می زند رودرو شوم تا به او تف کنم.

اسطوره فوتبال آرژانتین بار دیگر به مقایسه مسی با او واکنش نشان داد و گفت: دست از سر مسی بردارید. اجازه بدهید که او آرامش داشته باشد. بعد از خداحافظی مسی از فوتبال پی می برید که او چه جواهری بود.
 
کلمات کلیدی : مارادونا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.