نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389865
زن جوان برای رسیدن به یکی از «دوستان دوران مجردی‌اش» شوهرش را کشت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۴
 ۸ تیر ۹۳ مرد مسنی به اداره آگاهی تهران مراجعه کرد و از مفقود شدن پسر سی و هشت ساله‌اش با نام کیوان خبر داد که پس از تشکیل پرونده فقدانی، تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم آگاهی تهران به دستور بازپرس امور جنایی تهران برای یافتن کیوان وارد عمل شدند.

به گزارش تسنیم، تحقیقات برای یافتن کیوان ادامه داشت تا اینکه یک روز بعد مأموران انتظامی هنگام گشت‌زنی در منطقه حکیم آباد بزرگراه تهران ـ قم با جسد سوخته مرد ناشناسی مواجه شدند که پس از بررسی مشخص شد جسد کشف شده متعلق به کیوان است و وی با ضربات سنگین به سرش به قتل رسیده و پس از قتل جسدش سوزانده شده است همچنین کنار جسد مقتول فرش نیمه سوخته‌ای کشف شد.

با کشف جسد کیوان بررسیها برای شناسایی و دستگیری قاتل وی آغاز شد و کارآگاهان برای یافتن سرنخی از این جنایت به منزل مقتول رفتند، با ورود کارآگاهان به منزل مقتول آنها متوجه شدند در سالن پذیرایی منزل کیوان فرشی وجود ندارد، همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان لیلا همسر کیوان را به عنوان متهم اصلی قتل بازداشت کنند.

لیلا که پس از بازداشت چاره‌ای جز اعتراف به بیان حقیقت نداشت، راز قتل همسرش را فاش کرد و به کارآگاهان گفت: مدتی قبل بهروز یکی از دوستان دوران مجردی‌ام را در خیابان دیدم و به خاطر علاقه‌ای که از مدتها قبل به او داشتم رابطه‌ام با او آغاز شد و به صورت پنهانی با بهروز در ارتباط بودم تا اینکه کیوان به من شک کرد و چندین بار به خاطر تلفن زدن‌هایم با من جر و بحث کرد، من کیوان را دوست نداشتم و تصمیم گرفتم از او جدا شوم و با بهروز ازدواج کنم و به همین دلیل تصمیم به قتل شوهرم گرفتیم.

وی ادامه داد: شب وقوع قتل در خانه بودم، زمانیکه کیوان از سر کار آمد خسته بود و از شدت خستگی برای خوابیدن به روی تختخواب رفت، قبل از آمدن کیوان کلید منزلمان را در اختیار بهروز قرار دادم، زمانیکه کیوان خوابش برد در خانه را به روی بهروز باز کردم و خودم در راه پله‌ها منتظر ماندم تا بهروز کار را یکسره کند، البته نفهمیدم که کیوان چگونه به قتل رسید، پس از قتل کیوان همراه بهروز جسدش را داخل فرش پیچانیدم و به سمت جاده قم رفتیم، در آنجا جسد کیوان را آتش زدیم و در نهایت گریختیم.

پس از اظهارات لیلا، کارآگاهان برای دستگیری بهروز وارد عمل و سرانجام ۲۸ دی ۹۳ موفق به دستگیری وی شدند.

بهروز نیز پس از دستگیری نحوه قتل کیوان را اینگونه شرح داد: زمانیکه لیلا در خانه را باز کرد، با میله‌ای که در دستانم بود وارد اتاق محل استراحت کیوان شدم و چندین ضربه محکم به سرش زدم، پس از قتل وی نیز سراغ گاوصندوق رفتم و هشت فقره چک متعلق به مشتریهای کیوان را سرقت کردم، سرانجام همراه با لیلا جسد را به جاده قم بردیم و در مکانی مناسب آتش زدیم، بعد قتل کیوان قصد داشتم با لیلا ازدواج کنم اما دستگیر شدم.

پس از اظهارت لیلا و بهروز، بازسازی صحنه قتل کیوان در حضور سجاد منافی آذر؛ بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران صورت گرفت و لیلا با قرار وثیقه آزاد شد همچنین با صدور جلب به دادرسی و کیفرخواست برای بهروز وی به اتهام قتل کیوان به‌زودی برای محاکمه در دادگاه کیفری استان تهران حاضر خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : قتل+قتل خانوادگی+همسرکشی+خیانت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۲۳:۳۵:۱۲
اگه میتونست طلاق بگیره کسی کشته نمیشد (3925213) (alef-11)
 
Hamvatan
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۰۱:۱۹:۵۰
حیوان صفتان در پوشش انسان. (3925317) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۱۹ ۰۳:۱۷:۰۳
بیچاره حیوان! (3927001) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۶-۱۸ ۱۱:۵۸:۲۲
بهروز باید زن خیانتکار را هم می کشت. اونجوری شاید کمی از عدالت برقرار میشد.

واقعا این زن شیطانی بود (3925835) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.