توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500860
شاید تیمی با ۳۰۰ میلیون یورو مسی را خرید!
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، مدعی شده پرداخت رقم فسخ قرارداد ۳۰۰ میلیون یورویی مسی توسط یک باشگاه ثروتمند اصلا دور از ذهن نیست.

به گزارش مهر، اقدام تیم فوتبال پاری‎سن ژرمن برای پرداخت رقم فسخ قرارداد ۲۲۲ میلیون یورویی نیمار و جذب این بازیکن از بارسلونا، به نظر یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول، می‎تواند هشداری برای بارسلونا باشد و معنی ‏اش این است که احتمال پرداخت رقم فسخ قرارداد ۳۰۰ میلیون یورویی مسی هم وجود دارد.

کلوپ در این باره گفت: خیلی ساده است، تا به حال پرداخت چنین ارقامی غیرممکن به نظر می‌‏رسید، اما حالا شدنی است. بارسلونا هم لیستی دارد که برای هر بازیکن چقدر رقم فسخ قرارداد در نظر گرفته است. مسی ۳۰۰ میلیون یورو. تقریبا یک ماه هم از فصل نقل و انتقالات باقی مانده که این هر چیزی را ممکن می‎کند.

کلوپ در ادامه گفت: این مقدار بسیار زیادی است، نمی‎توان حدس زد که چه تیمی حاضر است این رقم را بپردازد، اما می‎توان مطمئن بود که هستند باشگاه‎هایی که چنین پول‎هایی برای بازیکن بدهند.

طبق گزارشات بارسا به خاطر عدم رعایت فیرپلی مالی از پی‎اس‏‎جی شکایت خواهد کرد. کلوپ به این موضوع هم واکنش نشان داده است.

او گفت: حتی چنین موضوعی را نمی‎دانستم. هیچ مربی‏ای به این مسائل توجه نمی‎کند. باید افراد دیگر در این باره تصمیم بگیرند. نیمار حالا بازیکن پاری‎سن ژرمن است. راه حل ساده درباره این مسائل این است که قانونی برایش وجود داشته باشد. این که تا کجا باید ادامه دهیم و کجا این موضوع باید تمام شود.
 
کلمات کلیدی : مسی+لیونل مسی+قیمت مسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.