نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 466986
خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب
تاریخ انتشار : شنبه ۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۴
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از ارائه خدمات به بازدید کنندگان سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در شهر آفتاب خبر داد. 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، دکتر محمد احمدی بافنده با بیان اینکه صبح روز 13 اردیبهشت، مسافرگیری مترو تهران به سمت شهر آفتاب آغاز می‌شود افزود: مسافران می‌توانند از ساعت 8 و سی دقیقه صبح تا ساعت 8 و 30 دقیقه شب از خدمات این ایستگاه استفاده کنند.
وی در ادامه به فاصله گذر قطارهای مترو در ایستگاه شهر آفتاب اشاره کرد و گفت: فاصله گذر حرکت قطارها در ایستگاه شهر آفتاب هر 15 دقیقه پیش بینی شده و برنامه حرکت قطارها در خط یک به روال سابق است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با تاکید بر اینکه برای زمان‌های پرتردد در امتداد خط 1 و ایستگاه شهر آفتاب حرکت‌های فوق العاده در نظر گرفته شده است، افزود: بازدید کنندگان به هیچ عنوان دغدغه‌ای برای رفت و آمد به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نخواهند داشت.
احمدی بافنده تصریح کرد: انشعاب خط یک مترو تهران به سمت نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب از ایستگاه شاهد آغاز می‌شود و بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند از تمام ایستگاه‌های خط یک برای رسیدن به ایستگاه شهر آفتاب بر اساس اعلام صورت گرفته در هر قطار استفاده کنند و یا اینکه در ایستگاه شاهد سوار قطارهای اعزامی به سمت نمایشگاه شوند.
به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران بازدید کنندگان می‌توانند از خط 3 مترو تهران هم برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده کنند. وی در این خصوص گفت: مسافران مترو در خط سه که قصد عزیمت به شهر آفتاب را دارند نیاز به تعویض خط ندارند؛ این مسافران می‌توانند در ایستگاه آزادگان از مترو پیاده شوند و از اتوبوس هاي مستقر شده در مجاورت اين ايستگاه براي رسيدن به نمايشگاه كتاب استفاده كنند.
گفتنی است، سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : مترو+نمایشگاه کتاب
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۰۲:۱۱:۲۶
من پارسال در رفت و آمد خیلی اذیت شدم و در نمایشگاه خودرو هم که چند ماه پیش بود چیزی عوض نشده بود به همین خاطر امسال نمایشگاه را تحریم می کنم . (4298470) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.