نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498486
جدول زمان‌بندی تعیین تکلیف سپرده‌های کاسپین تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان
بخش اقتصادی الف؛ 13 مرداد 96
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
جدول زمان بندی مراجعه به شعب منتخب کاسپین برای تعیین تکلیف سپرده های تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان اعلام شد.

به گزارش تسنیم، پیرو فرآیند اجرایی پاسخگویی به مطالبات سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان از سوی موسسه اعتباری کاسپین، پنجمین مرحله از طرح تعیین تکلیف سپرده های سپرده گذاران این تعاونی (با مبالغ بالاتر از یک میلیارد ریال تا سقف دو میلیارد ریال) از تاریخ 12/05/1396 آغاز و به مدت 10 روز کاری در شعب 80گانه مؤسسه ادامه خواهد داشت.لذا از عموم مشمولین طرح خواهشمند است مطابق برنامه زمانبندی جدول ذیل به شعب منتخب مراجعه و نسبت به افتتاح حساب و تعیین تکلیف سپرده خویش اقدام نمایند.

*لازم به ذکر است، مشمولین طرح ( اطلاعیه شماره 4 و 7 و 8  و 10 ) نیز می توانند همچنان جهت تعیین تکلیف سپرده های خویش بر اساس اولویت های یاد شده در جدول فوق، به شعب 80 گانه طی روال  سابق مراجعه کنند.


 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۱۲:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۲:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۱۴:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۷:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۷ ۱۵:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۰ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۱۴:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۰۹:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : حقوق سپرده‌گذاران+ سپرده‌گذاران+نظام بانکی+موسسه کاسپین+موسسه فرشتگان
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۰۹:۳۳:۴۷
پول این مردم خوردن نداشت که با دادن مجوز بانک مرکزی گولشون بزنی و پولشونو جمع کنی بعد با منت و توهین نصف پولشونو بهشون بدی (4502600) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۰:۲۰:۱۷
آیا برای بقی
ه موسسات دای مشکل مثل امید جلین هم برنامه ای مشخص شده؟ (4502660) (alef-11)
 
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۳ ۱۲:۱۷:۲۰
آقا خواهشا سودها رو قطع نکنید، حداقل سود متعارف بانک مرکزی رو بدید (4502796) (alef-13)
 
سپرده گذار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۴ ۱۶:۰۶:۲۶
خواست سپرده گذاران که با اعتماد به مجوز بانک مرکزی تمام سرمایه و دسترنج یک عمر خود را در ‏فرشتگان ‏کاسپین سرمایه گذاری کرده اند دریافت اصل سپرده و سود آن طبق قرار داد و توافق و مطابق قانون ‏است‎‏. بانک مرکزی با کسر سود و 10درصد از سپرده ها ، زیان بدهکاران و خلاف خلافکاران را به سپرده گذار ‏ها تحمیل کرده است باکدام قانون اینکار را کرده اند . با اخذ مستندات قانونی از سپرده گذاران مشخص است که ‏بانک مرکزی در تدوام راه غلط گذشته و کسر از بدهی ‏بدهکاران ( به چه علت ؟) و عدم داشتن مدرک در دست ‏سپرده گذار برای دریافت بقیه حق خود است . ‏بانک مرکزی در خصوص موسسه کاسپین مقصر است .‏ (4504692) (alef-3)
 
سپرده گذار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۰:۰۰:۱۰
چقدر دروغ تا کی؟
یک خبرنگار از بین این همه خبرگذاری نمی تواند به یکی از شعب کاسپین سری بزند و در مورد اینکه حتی یک ریال به سپرده گذارانی که اعلام شده باید علی الحساب پرداخت شود ، هم نمی دهند و اعلام می کنند کلیه حساب ها کاسپین بسته شده!!! (4505907) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.