نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 418088
واکنش تند مهراب قاسم‌خانی به یک مسئول
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۶
مهراب قاسم خانی با انتشار پستی به سخنان معاون سازمان محیط زیست واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم، مهراب قاسم‌خانی در واکنش به اظهارات معاون سازمان محیط زیست مبنی بر اینکه آلودگی هوا همچون دیگر بلایای طبیعی بوده و وجود چند روز آلودگی هوا طی سال طبیعی است، پستی انتقادی در صفحه شخصی اینستاگرامش منتشر کرد و به این اظهارات واکنش نشان داد.

مهراب قاسم‌خانی در اینستاپست خود نوشت: من چند روزه دارم تلاش میکنم با مصاحبه این آقا شوخى کنم ولى نمیشه. یعنى هر چقدر تلاش کردم موفق نشدم شوخى هاى بهتر از حرفاى خودش پیدا کنم.
بى انصاف تا تهش رفته.
خب اینجورى که نمیشه، حالا از پس فردا همه مسئولین یاد بگیرن خودشون مثل این آقا حرف بامزه ها رو بزنن تکلیف کسب و کار ما شوخى نویسا چى میشه؟
الان من چى میتونم اضافه کنم به حرفاى این که خنده دار تر بشه؟ هان؟ واقعاً انصاف نیست...
یکم هم به فکر امنیت شغلى ما باشید
 
کلمات کلیدی : مهراب قاسمخانی+آلودگی هوا+معاون محیط زیست
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۲۲:۵۶:۰۱
با سلام .. ، اقای قاسم خانم با احترام به شما . حقیقت تلخه اول این که همه شهرهای بزرگ دنیای الوده اند . دوم این که از بیش از پنجاه سال پیش که خودروها وارد تهران شدند الودگی شروع شد یعنی بفرض این که پدر بزرگ و پدر محترم شما هم تهرانی اصیل باشند با رانندگی در تهران در الوده کردن ان سهم دارند . سوم رفع الودگی برنامه ای بلند مدت و سخت است البته نه رفع ان بلکه کم کرد ن ان . چهارم ادمهای لوس و ننری هستند که در شهرهای بزرگ زندگی میکنند هر روز رانندگی میکنند و بعد کمی جلوتر از اگزوز ماشینشان داد میکنند که چرا بوی دود میاد . من راه حل دارم برید به روستایتان .راه حل بدید نق نزنید . (4034257) (alef-13)
 
رضايي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۷ ۱۱:۰۲:۴۳
درود بر اقاي قاسمخاني، مردم ديگر از وضعيت الودگي هوا به ستوه امده اند. (4035008) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.