توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485589
روایت دیدار مادر و فرزند پس از 17 سال در ماه عسل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
در برنامه امشب ماه عسل ماجرای دیدار یک مادر و فرزندانش پس از 17 سال دوری روایت شد.

به گزارش میزان؛ برنامه امشب ماه عسل به حضور یک خانم روی آنتن رفت که در این برنامه ضمن تعریف کردن اتفاق‌هایی که در زندگی پرفراز و نشیبش رخ داده به تمامی رویدادهای زندگی خود از جمله سپردن فرزندانش به بهزیستی اشاره کرد.

این خانم همچنین به این موضوع اشاره کرد که در سال 1369 زمانی که مادر همسرش او را می‌بیند و برای ازدواج با پسرش انتخاب می‌کند تصمیم به ازدواج می‌گیرد و این ازدواج  در 5 ماه اول با خوبی و خوشی سپری می‌شود.

مهمان ماه عسل همچنین به این نکته اشاره کرد که پس از گذشت 5 ماه متوجه اعتیاد همسرش شد اما نمی‌توانست در آن زمان جدا شود و به همین دلیل زندگی مشترکش با او را ادامه داد تا این که حاصل این زندگی 3 فرزند شد. این خانم همچنین گفت: با گذشت زمان متوجه شدم که مشکل همسر من تنها اعتیاد نیست بلکه او اخلاق و رفتارهای بسیار بدی هم داشت که یکی از آن‌ها فروختن بچه‌ها به هنگام نیاز داشتن به مواد مخدر بود و هیچ وقت فراموش نمی‌کنم که پسرم پوریا تنها یک سال داشت که پدرش او را 500 هزار تومان به یک خانواده فروخت و من با کمک پدر خودم و با اعتماد کردن آن خانواده توانستم پول آن‌ها را بازگردانم و فرزندم را پیش خود بیاورم.

این خانم در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرد که وقتی پدر بچه‌ها به زندان افتاد به‌صورت غیابی از او جدا شد و در آن وضعیت به دلیل شرایط بسیار بدی که با آن روبرو بود تصمیم گرفت بچه‌ها را برای نگه داری به بهزیستی بسپارد چرا علاوه بر نداشتن مسکن و اوضاع مالی مناسب برای نگه داری از بچه‌ها امنیت آن‌ها نیز به دلیل وجود پدرشان تأمین نمی‌شد.

در ادامه ماه عسل این خانم ضمن اشاره کردن به تمام حوادث تلخی که در این مدت برایش رخ داد و حس و حالی که از دوری بچه‌هایش تجربه می‌کرد در نهایت به این جا رسید که در شب عید و در ویژه برنامه سه ستاره احسان علیخانی که به مناسبت روز مادر پخش می‌شد دو پسر را دید که از بهزیستی آمده بودند.

با توضیحات مهمان ماه عسل مشخص شد که او در همان زمان یکی از این پسرها را که پوریا نام داشت به‌خوبی شناخت و از فردای آن روز و با مشورت کردن با مادرش به تهران آمد و در جستجوی فرزندانش اقدام کرد.

این خانم پس از تلاش و پیدا کردن شماره پسرش پوریا با او تماس می‌گیرد و اعلام می‌کند که من مادرت هستم اما پسرش این موضوع را در ابتدا نمی‌پذیرد و می‌گوید اگر مادرم هستی در این همه سال کجا بودی؟!

در ادامه خشایار و پوریا پسران مهمان امشب ماه عسل به دیدار خود با مادرشان اشاره کردند و این که باوجود همه سختی‌هایی که در 17 سال دوری از او تحمل کرده‌اند شاید بتوانند اندازه‌ای هر چند اندک دلیل این اتفاق را که شرایط نامناسب مادرشان بوده، درک کنند.
 
کلمات کلیدی : برنامه ماه عسل ، احسان علیخانی ، رمضان 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.