توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429680
اف‌بی‌آی جزئیات حمله هکری روسیه را منتشر کرد
وزارت امنیت ملی و اداره فدرال تحقیقات آمریکا گزارشی مشترک از آنچه جزئیات حمله هکری روسیه به آمریکا خوانده شده، منتشر کردند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۹
به گزارش  فارس، اداره فدرال تحقیقات آمریکا (اف‌بی‌آی) و وزارت امنیت ملی آمریکا، پس از چند هفته ادعای کاخ سفید مبنی بر در دست داشتن روس‌ها در حمله هکری به انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکایی‌ها، اسناد ادعای خود را منتشر کرد.

در این اسناد، آمریکایی‌ها ادعا می‌کنند که نحوه هک شدن ستاد انتخاباتی هیلاری کلینتون را نشان می‌دهند.

این گزارش 13 صفحه‌ای جزئیات فنی شهروندان و نظامیان روس برای «استفاده از شبکه‌های مرتبط با انتخابات آمریکا و همچنین مقامات، سیاستمداران و بخش خصوصی آمریکا» را نشان می‌دهد.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا روز پنج‌شنبه ضمن اخراج 35 دیپلمات روس و تحریم 6 مقام روس، گفته بود که جزئیات اقدامات «شریرانه» روس‌ها را نیز منتشر می‌کند تا دیگر کشورها بتوانند در آینده در برابر چنین حملاتی از خود دفاع کنند.

در گزارش مزبور، یک گروه هکری به نام «حمله جمعیت» که مرتبط با سرویس فدرال امنیت روسیه است، به عنوان یکی از چند گروه روسی دخیل در حمله به انتخابات آمریکا معرفی شده است.
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۰۷:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۴ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۲ ۰۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۱۰:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۹ ۱۱:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۰۷:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۲۰:۳۰
 
 
کلمات کلیدی : اف‌بی‌آی +حمله هکری+روسیه +آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.