نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496659
الیاس حضرتی: آمریکا به دنبال براندازی نظام ایران است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۶
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تحریم های جدید آمریکا، گفت: ما از آمریکایی ها چیزی جز دشمنی انتظار نداریم و یک روز اگر آمریکا بخواهد به صورت مستقیم با ایران و ملت ایران دست و پنجه نرم کند این آمادگی در ملت ایران برای دفاع همیشه بوده است.

الیاس حضرتی در خصوص تحریم های آمریکا علیه ایران  در گفتگو با انقلاب نیوز اظهار داشت: کارشکنی آمریکا از ابتدا هم مشخص بود، تحریم های آمریکا علیه ایران برای ما یک مسئله تازه نیست، یک خبر شگفت آور و جدیدی هم  نیست، از ابتدای انقلاب که از سال42  حضرت امام خمینی(ره) شروع به فعالیت کردند، مخاطب اصلی امام خمینی ، به عنوان اصلی ترین جریان و نظامی که پشت سر نظام دیکتاتوری شاه بود، آمریکا بود.

حضرتی بیان داشت: بعد از انقلاب هم اگر  توطئه هایی در کردستان، خوزستان و ترکمن صحرا و نقاط مختلف کشور به وجود می آمد  و جریان ها و گروه های  معاندی که علیه یک انقلاب جوان و نونهال  دست به اسلحه بردند و درگیر شدند و کودتا های مختلف و در ادامه همه دشمنی ها جنگ تحمیلی بود پشت همه اینها مستقیما و گاها غیر مستقیم آمریکایی ها وجود داشتند و دست آمریکایی ها در آستین همه توطئه ها از جمله صدام بر علیه ایران مشخص بود.

آمریکا به فکر براندازی نظام ایران است

عضو فراکسیون امید مجلس خاطر نشان کرد: بعد از جنگ تحمیلی هم در ادامه تحریم هایی که آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران علیه ایران اعمال می شد دشمنی ها را ادامه دادند، آمریکا از ابتدای شروع  انقلاب اسلامی تا آنجایی که توانست تلاش کرد جلوی انقلاب را بگیرد و برای ماندگاری رژیم شاه تلاش کرد.

نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بعد از انقلاب هم استراتژی آمریکا برای ساقط کردن انقلاب اسلامی ایران بود و نقشه براندازی را همیشه در سر داشتند، از دید بنده استراتژی براندازی نظام جمهوری اسلامی  ایران توسط آمریکا هیچ وقت حذف نشده است و همچنان براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران در دستور کار آمریکا قرار دارد و از همه توان و امکاناتشان از جمله تلاش های دیپلماسی و نفوذ، چه در بخش اقتصادی و چه در بخش فروش سلاح و تجهیزات به نفرات دست دوم که با ما درگیر بودند مانند صدام  و گروهک های منافقین مضایقه نکردند.

آمادگی جنگ مستقیم با آمریکا را داریم

حضرتی تاکید کرد: ما از آمریکایی ها چیزی جز دشمنی انتظار نداریم و یک روز اگر آمریکا بخواهد به صورت مستقیم با ایران و ملت ایران دست و پنجه نرم کند این آمادگی در ملت ایران برای دفاع همیشه بوده است  تا  برای استقلال ، آزادی ، حریت  و انقلاب اسلامی که انجام داده است و برای توان ملی خودش و برای دفاع از حیثیت کشورش و هویت ملی به خوبی دفاع کند.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: همانطور که سرنوشت صدام برای همگان مشخص است، سرنوشت دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران هم مشخص است، تصمیم  قطعی دارم یک جلد از کتاب نبرد مقدس فرزندان این مرزو بوم با رژیم صدام را برای ترامپ ارسال کنم و یک جلد از این کتاب را برای سران و سلاطین سعودی ارسال کنم، تا اگر تا به امروز درس عبرتی  از صدام نگرفته اند  ، با مطالعه این کتاب کمی فکر و اندیشه کنند و  بدانند ملت ایران ملتی نیست که بتوان با آنها به راحتی  درگیر شد.

عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: ملت ایران یک ملت بی آزار و مستقل است، نه با کسی جنگی داریم و نه به دنبال توطئه علیه کشور و یا گروهی هستیم، ما یک ملت مستقل و آزاده هستیم و به دنبال منافع کشور خودمان هستیم.

حضرتی در پاسخ به این سوال که چرا  آمریکا تحریم های جدید برای ایران وضع کرد ؟ بیان داشت: این آمریکایی ها هستند که برای ما ایجاد مزاحمت می کنند و این تحریم های جدید که آمریکا با ایجاد هیاهو و سرو صدا علیه ایران وضع می کند مسئله تازه ای نیست و هیچ وقت آمریکایی ها چه حزب دموکرات و چه حزب جمهوری خواه نسبت به اصل انقلاب اسلامی ایران و نسبت به نهاد های انقلاب اسلامی مانند سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و نسبت به شخصیت های انقلابی مانند امام خمینی(ره) ، رهبری ، یاران امام و رهبری ، انسان های سالم و خوشفکر انقلابی دید مثبت و خوبی نداشته است.

با تحریم های آمریکا، ایران تسلیم نخواهد شد

وی گفت: چون استراتژی آمریکا براندازی انقلاب اسلامی ایران بوده و هست این دشمنی ها به شکل  های مختلف تجلی می کند، گاهی با  تضعیف سپاه پاسداران، گاهی  مسئله موشکی ایران را بهانه قرار می دهند ، یک بار بهانه های حقوق بشری را مطرح می کنند و همه این ها  بهانه هایی بیش نیست و در واقع  استراتژی آمریکایی ها همچنان براندازی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
عضو فراکسیون امید تصریح کرد: ما ملت ایران مشکلات را با جان و دل چشیده ایم  و هرگز تسلیم این توپ و تشر ها ، تحریم ها و تبلیغات و هوچیگری های آمریکا نمی شویم .

وی گفت:  امیداوار هستیم آنچه که وظیفه ما مسئولان است با انسجام اقشار مختلف ملت باعث حل مشکلات و گرفتاری های کشور شود.

حضرتی بیان داشت: رسیدن به مسائل اقتصادی از جمله حل مشکل اشتغال جوانان و حل محرومیتی که در بخشی از جامعه  وجود دارد باید با دید داخلی حل می شود و باید بایش تلاش کرد،  باید به این نتیجه برسیم که خودمان مشکلات مردم را حل کنیم و اِلا از طرف خارجی ها خوشبینی نداریم و در نهایت آنها هیچ غلطی نمی توانند علیه ایران کنند.
 
کلمات کلیدی : الیاس حضرتی + آمریکا + برجام
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۲۱:۰۱:۴۳
همه سیاستمداران سرشناس آمریکایی را عربها با پول خریده اند و فقط از ترس افکار عمومی آمریکا ان را پنهان می کنند.
شاهد این مدعی نیز به حاشیه رفتن قانون جاستا در آمریکا می باشد. مگر می شود مردم آمریکا از عربستان به عنوان مسبب اصلی 11 سپتامبر بگذرند. (4494128) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.