نظر منتشر شده
۱۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 278552
خواستگاری غير منتظره عليخانی در ماه عسل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۳
«ماه عسل» در هفتمین روز از ماه مبارك رمضان، پنجره هفتم برنامه خود را با یک اتفاق غیر منتظره به روی چشمان مشتاقان خود گشود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ شب گذشته در هفتمین روز از ماه مبارك رمضان، «ماه عسل» پنجره هفتم را به روی چشمان مشتاقان خود گشود.

علیخانی پس از سلام به روی ماه هموطنان عزیز و آرزوی قبولی طاعاتشان برنامه را آغاز كرد.

پس از كنار رفتن دكور ماه عسل ١٢مهمان فرعی در انتهای دكور و سه مهمان اصلی در روبروی مجری نشسته بودند.

با پخش مستندی مشخص شد كه تمام این مهمانان در خانه ی بهزیستی زندگی می‌كنند و فردی با نام آقاجون سرپرستی آنها را به عهده دارد.

مهمان اول حامد محمدی ٢٤ساله و دارای لیسانس حقوق بود او بعد از طلاق پدرومادرش ،مدتی نزد پدرش زندگی می كند اما بعداز ازدواج پدرش گویا نامادری اش حاضر به نگهداری او نبوده بنابراین روزی كه حامد از مدرسه به خانه برمی گردد متوجه می شود كسی در خانه نیست و پدر و نامادری اش از ان خانه نقل مكان كردند، بنابراین حامد نزد مادرش كه ازدواج مجدد كرده می‌رود اما چون مادرش هم شرایط نگه داری او را نداشته حامد را به بهزیستی می‌سپارد.

بنابراین حامد از اول راهنمایی در بهزیستی زندگی می كند و بعد از ١٨سالگی از بهزیستی بیرون می آید و سه سال در یك مغازه كار می كند تا اینكه از طریق یكی از دوستانش با اقاجون سرپرست این خانه و بچه ها آشنا می شود و تا الان هم تحت سرپرستی این فرد زندگی می كند.

آقاجون كه سرپرست این بچه ها بود تا سن پنجاه سالگی به قول خودش زندگی خوبی نداشته اما از پنجاه سالگی به بعد متحول می شود و سرپرستی دختر و پسرهایی كه بعد از سن ١٨سالكی از بهزیستی بیرون می آیند را در شهر مشهد به عهده می گیرد.

رضا مهمان بعدی ،١٢سالگی بعد از جدایی پدرومادرش به بهزیستی می رود و در حال حاضر تحصیلدار شركت مهندسی بود.

مهمانان انتهایی دكور تمام بچه هایی بودند كه در این خانه و به سرپرستی آقاجون زندگی می كردند و هر كدام در زندگی موفق بودند.

آقاجون درباره ازدواج چندین نفر از دختران و پسران آن خانه گفت: روزی یكی از پسران از من خواست تا یكی از دختران را برای او خواستگاری كنم. بنابراین از آن زمان چندین نفر با هم ازدواج كردند كه سه تا از آن زوج هادر برنامه حضور داشتند.

بعد علیخانی رو به حامد گفت تو كه لیسانس حقوق گرفتی قصد ازدواج نداری ؟بنابراین وقتی حامد اعلام كرد كه به یكی از دخترهای بهزیستی علاقمند است ولی الان اینجا حضور ندارد در این لحظه علیخانی خواست اسم دختر را در گوش آقاجون زمزمه كند و بعد از آقاجون خواست در صورت رضایت شماره دختر را بدهد تا حضورا در برنامه از جانب حامد از او خواستگاری كند و بعد با هیجان خاصی تلفن عاطفه دختر مورد علاقه حامد را گرفت تابه او زنگ بزند و زمانی كه عاطفه گوشی را جواب داد از جانب حامد از او خواستگاری كرد و با این جمله عاطفه كه بعدا جواب می دهم مواجه شد بعد علیخانی با مزاح گفت: در این بازار شوهر نیستا جواب بده ،بعد از اینكه چندین بار از اوسوال كرد بالاخره با پاسخ بله دختر مواجه شد و همه مهمانان و عوامل پشت صحنه كف زدند.

علیخانی گفت خانم واقعا قبوله؟؟وگرنه حامد دیگر نمی تواند جایی برای خواستگاری برود چراكه الان رسوا شد .

بعد زمانی كه عاطفه گفت: من باید بازهم فكر كنم. علیخانی در پاسخ به این جمله عاطفه افزود:تا زمانی كه خواستگار ندارند، می گویند چرا خواستگار نمی یاد وقتی هم خواستگار می آید ادا درمیارن.

وقتی علیخانی از دختر خواست كه برای مراسم ازدواج دربرنامه حضور پیدا كنند او به خاطر نگاههای بد مردم حضور در ماه عسل را نپذیرفت.

علیخانی پس از خروج از قاب ماه عسل گفت:برخی عاشقانه تر از قلب آتش عبور كردند كه خیلی پخته تر از من و شما هستند فقط با نگاهمان اذیتشان نكنیم.
 
کلمات کلیدی : ماه عسل+ احسان علیخانی
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۱:۲۳:۴۳
بی ادبی را به اوج رسانده این مجری. من نمی دانم چرا فکر میکنه هر چی میگه و هر کاری میکنه درسته. از تریبون رسانه ملی هر کاری دلش میخواد میکنه. (2995249) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۷:۰۷:۰۹
آخه به توچه دوست داره بده دوتاجوونوبه هم برسونه واقعاشورشودرآوردیدبااین ایرادای الکیتون (3007099) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۳:۴۹:۳۴
به نظر من این کار هیچ ایرادی نداره کار خیره شماها مشکل دارین نگاه نکنین (3013406) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۲:۲۶:۰۳
اخه این چه کار زشتیه که برلی جدب مخاطب انجام میدین ؟
اخه مجری کجا در مقام بزرگتر و ریش سفید بوده ؟
اصلا شاید اون خانم الان از کسی دیگه خوشش نیاد چرا توی تلویزیون مجبورش میکنید جواب بده ؟از کجا میدونید این اقا ادم سالمیه ؟ (2995464) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۵:۵۶
اصلا کار زشتی نیست وقتی طرف رضایت کاملو را داشته اصلا عیبی نداره چرا شما انقد مته به خشخاش میذارین (3013235) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۱:۱۳:۲۶
به توچه ربطی دتره (3013267) (alef-11)
 
الهام
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۲۰:۲۷:۰۶
تابه حالاواقعابرنامه ای به بای ماه عسل نرسیده ونتونسته جذابیتش روداشته باشه ازهمین جابه همه عواملش خداقوت میگم حرف هاوحسودزیاده شماکارتون روانجام بدیدبخاطره کسانی که باعشق برنامتونومی بیننددست مریزاتون (3015326) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۳:۲۷:۲۲
این کار علیخانی به نظرم بسیار اشتباه بود. علیخانی بعضی وقتها فقط به داغ کردن برنامه به هر قیمتی فکر می‌کند. (2995675) (alef-11)
 
تک
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۷:۱۷:۲۶
من موندم چرااینجوری جبهه گرفتیدعلیه علیخانی بدبخت (3007112) (alef-3)
 
املی
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۴:۳۰:۴۲
این نوع برخورد اقای علیخانی واین نوع خواستگاری دربرابر دیگان 70میلیون جمعیت از دخترخانمی خواستگاری میکند وبزور ازوی میخواهد که بله را بگوید
اقای علیخانی فکر نمیکنید کمی برنامه شما لوس شده است فکر نمیکنید کمی ویا از کمی هم بیشتر پاتواز گلیمت فراتر میذاری مثلا در برنامه دوروز پیش که یک خانم مطلقه کارنانوایی انجام میداد و یک دختر هم داشت درکنار این برنامه یک پسربچه 8-9ساله ازداراب شیراز اوردند که مادرش اعتیاد و.. بهرحل با توجه به اینکه این صفل معصوم هم کارمیکر و هم درس میخوند وحاضر نبود بخاطر خانواده اش به بهزیستی پناه ببرد درهمین حین دختر ان خانم مطلقه به اقای علیخانی گفت اقای علیخانی من داداش ندارم وازاین به بعد یک برادر کوچک پیداکردم که اقای احسان خان جواب داد خانم شمابه مادرت برس کافیست ایا این جواب درستی هست که مخاطب و مهمان یرنامه را در حضور دیدگان میلیونی ضایع میکنید؟ بهرحال برنامه اقای علیخانی خیلی مهمانش را میکوبد ویا برای بیدارکردن عواطف انسانی مردم مسئله انها را بیش از حد مانور میدهد اقای علیخانی مردم همینجوری افسرده هستند حداقل شما با ساخت این برنامه که منبع درامد شماهم شده است اشک مردم را درنیاورید وشادی را خانه مردم هدیه بدهید (2995947) (alef-11)
 
رفیق
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۹:۲۶:۵۸
املی جان موافقم (2996632) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۳۸:۵۳
احسان علی خانی بهترین مجریه چرا مردم‌ایران انگشت اشاره شونو رو به علیخانی گرفتن نمیدونم بابا ول کنید بد بخت و دیگه شورشو در اوردین هر حرفی میزنه یه چیزی براش درس میشه (3011803) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۰:۴۱:۱۳
منم با نظر شما موافقم همیشه کسایی هستن که مانع پیشرفت ادما میشن فقط باید به این اتفاقا توجه نکرد (3013232) (alef-11)
 
elaheh
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۱۸:۴۶:۳۵
مملکت ما هزاران مشکل داره آدماي کوته فکر به جای اينکارا به پیشرفت جامعه فکر کنید واقعا تهمت زدن توی این ماه مبارک درست نیست خودتونو درست کنید احسان جان از برنامه زيبات.
واقعا ممنونم (3013097) (alef-11)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۴-۱۸ ۲۲:۴۵:۳۶
اولا که اصلااینطورگرم شدن وصحبت بانامحرم درست نیست حتی پشت تلفن

برای داغ کردن برنامش هرکاری میکنه مردم سادم بالذت تمام نگاه میکنند (3027392) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۲۰ ۱۳:۵۵:۴۴
علیخانی از گریاندن مردم لذت میبره...برو برنامه لی مثل خندوانه درست کن تا مردم بخندن.. (3878153) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.