توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494651
صادقی: منتقدان شورای سیاست‌گذاری از طریق سازوکار حزبی ایده‌هایشان را مطرح کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴
یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید با تاکید بر اینکه انسجام حداکثری در جریان اصلاحات وجود دارد، گفت: آن دسته از دوستانی که انتقاد دارند باید از طریق سازوکار حزبی ایده ها و دغدغه هایشان را مطرح کنند.

محمود صادقی در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه عدم یکپارچگی در جبهه اصلاحات چه تاثیری بر اعتماد شکل گرفته مردم دارد، گفت: در حال حاضر خوشبختانه انسجام حداکثری وجود داشته و با تجربه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان که موفقیت‌های پی در پی داشته، چشم انداز خوبی را پیش روی ما قرار داده است.

وی افزود: در مقابل تلاش ناکام اصولگرایان برای رسیدن به انسجام، خوشبختانه جریان اصلاحات در شرایطی قرار دارد که از انسجام برخوردار است.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه بیان کرد: اختلاف نظرهایی هم که وجود دارد به این معنا است که ذات اصلاح طلبی در درون خود یک ذات متکثر و دموکراتیک است. لذا ابراز نظرهای انتقادی را به فال نیک می گیریم که منجر به بازنگری و اصلاح روش‌ها می شود.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار کرد: شخصا با این نگرش و دغدغه که احزاب باید تقویت شوند موافق هستم و نقدی هم که برخی  از دوستان دارند خوب است اما انتظار می رود آنهایی که انتقاد دارند و دغدغه‌شان تقویت تحزب است، در درون سازوکارهای حزبی عمل کرده و دیدگاه هایشان را به پیش ببرند.

این عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس درباره اینکه تا چه اندازه کشاندن اختلاف سلیقه ها به سطح رسانه غیرسازنده تلقی می‌شود، گفت: به نظرم خیلی اشکالی ندارد و شفافیت خوب است. البته بنده معتقدم این بحثها بیشتر به تکامل این جریان منجر می شود.

صادقی همچنین بیان کرد: برخی از این دوستان که جزو پیشکسوتان عرصه اصلاح طلبی و جزو پیشگامان و استوانه های جریان اصلاح طلبی هستند هم باید دغدغه هایشان شنیده شود، ضمن اینکه این دوستان باید از طریق سازوکارهای حزبی ایده‌هایشان را مطرح کنند.

وی درباره اینکه تخریب یکدیگر تا چه اندازه به  ضرر این جریان است، گفت: اگر انتقادها به حدی برسد که جنبه تخریبی پیدا کند، قطعا با اخلاق و با مصلحت مطابقت ندارد.
 
کلمات کلیدی : اصلاح‌طلبان + شورایعالی اصلاح‌طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.