توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454150
فیلم‌های نوروزی شبکه سه اعلام شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۸
شبکه سه سیما برای نوروز ۱۳۹۶، ۱۵ فیلم سینمایی از آثار برتر سینمای ایران و جهان را برای مخاطبان به روی آنتن خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سه، فیلم‌های سینمایی «احمق و احمق‌تر»، «ببر خیزان؛ اژدهای پنهان» و «جیسون برن» از جمله این فیلم‌ها هستند که از  ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین هر شب راس ساعت ۴۲ از شبکه سه پخش می‌شود.

فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی گزارشگر ویژه، نقطه مرگبار، ببر خیزان، اژدهای پنهان ۲، طرفدار، احمق و احمق‌تر، مجرم، سن آندریاس، رسوایی آرمسترانگ، سرقت از یک سارق، قصه ببر و شکارچی پیر، خدمه پرواز ،جیسون برن، پی ۲۲، طعم شیرین خیال و ربوده شده از شنبه ۲۸ اسفند ۹۵ تا یکشنبه ۱۳ فروردین ماه ۹۶ مطابق زمان‌های اعلام شده روی آنتن شبکه سه سیما قرار می‌گیرند.

 -----------
 فیلم  سینمایی گزارشگر ویژه Special Correspondents به کارگردانی ریکی جرویس است. بازیگرانی چون ریکی جرویس، اریک بانا و ورا فارمیگا در این  فیلم سینمایی بازی کرده‌اند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: یک خبرنگار شبکه رادیویی به نام فرانک و تکنسین همراهش فینچ، قرار است در یک سفر کاری به اکوادور بروند که در آنجا آشوب و شورش مسلحانه صورت گرفته است. فینچ که اخیرا  با همسرش اختلاف پیدا کرده، اشتباهی به جای پاکت نامه‌های همسرش، پاکت حاوی پاسپورت‌ها و پول ماموریت را به سطل زباله می‌اندازد. فرانک که به شدت از دست فینچ عصبانی شده، در پی راهی برای فرار از عواقب جاماندن‌شان است و ...
این درام  کمدی محصول مشترک کانادا و انگلستان در سال ۲۰۱۶ است. زمان پخش: شنبه ۲۸ اسفند-ساعت ۲۴:۰۰
باز پخش:یکشنبه ۲۹ اسفند-ساعت ۱۵:۰۰

-------------

فیلم سینمایی نقطه مرگبار Point Break  به کارگردانی اریکسون کُر است. این فیلم محصول مشترک آمریکا، چین و آلمان در سال ۲۰۱۵ است.

درخلاصه  این فیلم با بازی ادگار رامیرز، لوک بریسی و ری وینستون آمده است: یوتا ورزشکار حرفه‌ای است که تخصص او، موتورسواری روی کوه است، در یکی از مسابقات، بخاطر اشتباه یوتا، دوست صمیمی‌اش می‌میرد. پس از آن یوتا به نیروهای پلیس ویژه ملحق می‌شود. در ابتدای کارش، پرونده‌ای به او واگذار می‌کنند که درباره افرادی است که عملیات‌های غیرممکن انجام می‌دهند. یوتا از طریق ارتباط دوستی سعی می‌کند به این گروه نزدیک شود تا بتواند راز آنها را کشف کند و برای دستگیری، مدارکی از آنها جمع‌آوری کند و ...

بازپخش: یکشنبه ۲۹ اسفند -ساعت ۱۱:۰۰

------------

فیلم سینمایی «ببر خیزان، اژدهای پنهان ۲» Crouching Tiger  ,Hidden Dragon:Sword of Destiny به کارگردانی وو پینگ یوئن است.

این فیلم محصول  مشترک چین و آمریکا در سال ۲۰۱۶ با ژانر اکشن است که در آن دانی ین، میشل یئو و هاری شام جی آر بازی کرده‌اند.
در خلاصه داستان آمده است: بعد از مرگ استاد لی، یوشو، زن جنگجویی که از شاگردان استاد بوده، برای نجات شمشیر معروف و خاص استاد به آنجا می‌رود و متوجه می‌شود عده‌ای جنگجوی تبهکار برای بدست آوردن شمشیر دست به کار شده‌اند و ...

این فیلم یکشنبه ۲۹ اسفند -ساعت ۲۴ پخش و دوشنبه ۳۰ اسفند -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی طرفدار Fan به کارگردانی  مانیش شارما محصول ۲۰۱۶ هند  است. بازیگرانی چون شاهرخ خان ، جوئل کوئیسی  و سایانی گوپتا  در این سینمایی  با ژانر اکشن نقش آفرینی کرده اند.
درخلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: گوراو ،پسر جوانی است که آریا نا کانا ، هنرپیشه معروف هندی را خیلی دوست دارد. او پولهایش را جمع کرده و به بمبئی می‌رود تا اورا ببیند، تولدش را تبریک بگوید و به او هدیه  دهد ولی اوضاع خوب پیش نمی رود . او با هنرپیشه رقیب آریانا درگیر می شود  و او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. پلیس گوراو را دستگیر می کند و ... این فیلم سه شنبه  ۱ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و چهارشنبه  ۲ فروردین -ساعت ۱۱ بازپش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی «احمق و احمق‌تر Dumb & Dumber » به کارگردانی بابی فارللی و پیتر فارللی است. در این  درام کمدی که محصول ۲۰۱۴ آمریکا است،  یم کری و جف دنیلز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم داستان هری و لوید دو دوست بسیار قدیمی است که سالیان سال است که با هم زندگی می کنند و به شدت به همدیگر وابسته اند . آنها دائم در تلاشند تا با سرکار گذاشتن هم ، ماجرای  جالبی را برای یکدیگر رقم زده و طرف مقابلشان را غافلگیر کنند . به همین منظور لوید بیست سال پیش خود را به دیوانگی زده و وانمود می کند که دچار معلولیت شده  و فلج است . هری نیز به رسم وفاداری در تمام این سال‌ها از وی پرستاری می کند .  پس از بیست سال  لوید اعتراف می کند که تمام این مدت نقش بازی می‌کرده و قصد داشته تا رکورد غافلگیری و سورپرایز کردن در رابطه‌شان را بشکند و.....

این فیلم چهارشنبه  ۲ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و پنجشنبه  ۳ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

 فیلم سینمایی «مجرم CRIMINAL» به کارگردانی آریل رومن محصول ۲۰۱۶ آمریکا است. بازیگران  این فیلم  سینمایی با ژانر حادثه ای ، کوین کاستنر ، ریان رینولدز و گال گادوت هستند .

این فیلم داستان  یک مامور سیا است که حین انجام یک ماموریت شناسایی بوسیله یک تروریست اسپانیایی کشته می شود .تروریست  در حین فرار کیف حاوی مدارک مهمی را پنهان می کند و رئیسش که پیدا کردن کیف برایش مهم است ، دستور می دهد تا یک جراح مغز ،قسمتی از مغز اورا که حاوی حافظه اوست در مغز یک محکوم به اعدام شرور قرار دهند و ...

این فیلم پنجشنبه  ۳ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و جمعه  ۴ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی سن آندریاس  San Andreas به کارگردانی برد پیتون است.

این فیلم سینمایی محصول آمریکا در سال ۲۰۱۵  است و بازیگرانی چون داینه جانسون ، کارلا جوجینو و آلکسانرا داداریو  در آن نقش آفرینی می کنند .

در خلاصه داستان آمده است: یک خلبان ماهر هلیکوپتر  به نام ری در پی بروز زلزله‌ای مهیب در کالیفرنیا به جستجو و نجات زن سابق و دختر جوانش می پردازد . چندی پیش رابطه ی  ری و همسرش بعد از مرگ ناگهانی دخترشان به هم می خورد  اما حالا  ری  پس از پشت سر گذاشتن  مخاطرات  فراوان ....

این فیلم شنبه ۵ فروردین-ساعت ۲۴ پخش و یکشنبه  ۶ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی  رسوایی آرمسترانگ The Program به کارگردانی استفان فریرز ، محصول مشترک انگلستان و فرانسه در سال ۲۰۱۵ است. بازیگران این فیلم  سینمایی با ژانر بیوگرافی ، جس پلمونز ، لی پیس ، و بن فاستر هستند .

این فیلم  داستان لنس آرمسترانگ، دوچرخه سوار آمریکایی است. وی در سال ۱۹۹۷ به تیم ملی دوچرخه سواری آمریکا پیوست و از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۵ هفت بار عنوان قهرمانی مسابقات تور دو فرانس را از آن خودکرد .  او در سن بیست سالگی سرطان پیشرفته ای داشت  و تقریبا شانسی برای زنده مان نداشت  .سرطان به مغز ،شکم و ریه او نیز نفوذ کرده بود . سرطان آرمسترانگ به کمک ارکیکتومی درمان شد واتهامات  دوپینگ به او از زمانی آغاز شد که ...

این فیلم یکشنبه  ۶ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و دو شنبه  ۷ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی سرقت از یک سارق a Thief to Steal from  به کارگردانی کالپارسورو است. این درام پلیسی محصول مشترک اسپانیا و فرانسه  در سال ۲۰۱۶  است.  
درخلاصه  این فیلم با بازی  لوئیس توسار ،رودریگو دلاسرنا و رائول آرِوالو  آمده است:  یک سارق سابقه دار توسط  یک مامور امنیتی وابسته به حزب رئیس جمهور اسپانیا استخدام می شود  تا به یک بانک و صندوق های امانت آن دستبرد بزند. یکی از افرادی که قبلا با این حزب کار می کرده به نام سوریانو یک هارد دیسک حاوی اطلاعات محرمانه از فساد اعضای حزب و رئیس جمهور اسپانیا  را در یک صندوق امانات در این بانک پنهان کرده تا به وقتش  همه را افشا کند. اما سارقین از محتوای  این هارد اطلاعی  ندارند و  ...

این فیلم دوشنبه ۷ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و سه شنبه  ۸ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

 فیلم سینمایی قصه ببر و شکارچی پیر  Tiger :an Old Hunter’s Tale به کارگردانی  هون جانگ پارک محصول  ۲۰۱۵  کره جنوبی است .

بازیگران  این فیلم  سینمایی با ژانر اکشن، مین سیک چوی، من سیک جئونگ و هونگ فا کیم هستند. داستان این فیلم در سال ۱۹۱۵ در سرزمین کره و زمان اشغال کشور توسط ژاپنی ها به هنگام جنگ جهانی اول می‌گذرد .

نیروهای ارتش ژاپن زمانیکه در جنگل‌های کوهستانی هستند مورد حمله ببر قرار گرفته و تعدادی از آنها کشته می‌شوند . فرمانده ژاپنی از نیروهای  خبره کره می خواهد که هر طور شده آن ببر را شکار کنند. آنها موفق می شوند ماده ببر به همراه دو توله اش را شکار کنند .ببر نر   که متوجه این موضوع می شود ،عصبانی شده و به آنها حمله می کند .فرمانده ژاپنی ها به توصیه  یکی از محلی ها  از  شکارچی  پیر ، چان مان دوک  شکارچی  پیر که  به همراه پسر ۱۶ ساله اش سئوک در کوهستان زندگی می کنند درخواست کمک می کند ولی با مخالفت وی مواجه می شود و ...

این فیلم سه شنبه  ۸ فروردین  -ساعت ۲۴ پخش و  چهارشنبه ۹ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم  سینمایی خدمه پرواز  Flight Crew  به کارگردانی  نیکولای  لبه دف  است. این  فیلم  با  ژانر اکشن هیجانی محصول ۲۰۱۶ روسیه  است که ولادیمیر ماشکوف ،آگنه گرودیت و  سرجی شاکوروف  در آن  به ایفای نقش پرداخته اند . در خلاصه داستان  فیلم آمده است:  لیوشا یک خلبان ارتش روسیه است که به دلیل نافرمانی به قسمت ترابری ارتش منتقل شده و خلبان هواپیمای باری می شود . در یک شب طوفانی او برای نجات خدمه پرواز  و هواپیما ،علی رغم دستور ما فوق اضافه بار هواپیما را خالی کرده و این به قیمت اخراجش از ارتش می شود .سپس او  در  مسکو در یک شرکت هوایی مشغول به کار می شود . پس از مدتی او دلداده یک خلبان زن به نام الکساندرا می شود و ...

این فیلم چهارشنبه ۹ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و پنجشنبه ۱۰ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی  جیسون برن Jason Bourne به کارگردانی پل گرین گراس است. در خلاصه داستان آمده است : یک دهه پس از ناپدید شدن  جیسون برن ، او حافظه اش را باز یافته و در ایسلند و به دور از هیاهو با مبارزات خیابانی روزگار می گذراند . یک مامور سیا به نام نیکی پارسون با یک گروه از هکرها ، سرور  سازمان سیا را هک می کنند . در طول هک ، او به استادی از جذب جیسون برن در برنامه ای به نام ترید استون و نقش پدرش در این برنامه  دست می یابد . خبر هک پارسون به رییس سیا و رییس بخش انفرماتیک سیا می‌رسد. پارسون به یونان می رود و برن را ملاقات می کند . سازمان سیا ، تیمی را برای کشتن پارسون می فرستد و ...

 فیلم سینمایی جیسون برن  محصول  مشترک آمریکا و انگلیس در   سال ۲۰۱۶  است که   مت دامون ،  تامی لی جونز و آلیسیا ویکاندر  در آن بازی کرده اند .

این فیلم پنجشنبه ۱۰ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و جمعه  ۱۱ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی پی ۲۲ به  نویسندگی و کارگردانی حسین قاسمی جامی است.

این  فیلم سینمایی محصول ایران در سال ۱۳۹۳ است که  امین حیایی ، افسانه بایگان ،نسرین مقانلو ، الهه حصاری و هادی ساعی  در آن  به ایفای نقش پرداخته اند . فیلم پی ۲۲ بر اساس مستند ناوچه جوشن ساخته شده است. این رویداد در تاریخ فروردین سال ۶۷ در درگیری با نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا اتفاق افتاد.

این فیلم جمعه ۱۱ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و شنبه ۱۲ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم سینمایی طعم شیرین خیال  به نویسندگی علی میرمیرانی و نغمه ثمینی و به کارگردانی کمال تبریزی است. این فیلم  ساخته  سال  ۱۳۹۳  به تهیه کنندگی محمد علی حسین نژاد  است.
دختری به نام شیرین به معرفی داستان خواستگارش که استادش نیز هست می‌پردازد.

در  این فیلم بازیگرانی چون شهاب حسینی ، نازنین بیاتی ، نادر فلاح و نازنین فراهانی   ایفای نقش کرده اند.

این فیلم شنبه ۱۲ فروردین -ساعت ۲۴ پخش و یکشنبه ۱۳ فروردین -ساعت ۱۱ بازپخش می‌شود.

-------------

فیلم  سینمایی ربوده شده۳ Taken۳  به کارگردانی الیور مگاتون   با ژانری اکشن هیجانی  است . در خلاصه داستان این فیلم با بازی لیام نیسون ، فارست ویتاکر و مگی گریس   آمده است :  برایان که رابطه اش با همسر سابقش رو به بهبود است ،متوجه می شود که همسر سابقش با شوهرش در حال متارکه هستند . او در یک توطئه قرار می گیرد و متهم به قتل همسر سابقش می شود .او از دست پلیس فرار می کند و سعی دارد بفهمد، چه کسی برای او پاپوش دوخته  و ...
این درام حادثه ای محصول ۲۰۱۴ فرانسه است.

یکشنبه ۱۳ فروردین - ساعت ۲۴ بازپخش می‌شود.
 
کلمات کلیدی : فیلم‌های نوروزی، عید نوروز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.