نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417250
برگزاری جلسه پیگیری حواشی سخنرانی علی مطهری در مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۹
نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی درباره حواشی موضوع سخنرانی علی مطهری و سخنان رئیس قوه‌قضاییه از برگزاری جلسه با رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: وجود انشقاق در کشور به نفع مردم و نظام نیست.

عبدالله رضیان در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه در ترافیک مسیر اوریم در محور سوادکوه قرار دارد، بیان داشت: وضعیت ترافیکی جاده مناسب نیست و ارزیابی آن توسط استانداری، اداره راه و پلیس‌راه انجام می‌شود و لغزندگی جاده و وجود ترافیک سنگین در محور سوادکوه داریم.

* ضرورت تحقق وعده‌های دولت برای محور سوادکوه
وی از محتوای بخشی از صورت‌جلسه شهریور‌ماه نمایندگان سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با دست‌اندرکاران محور این شهرستان خبر داد و با بیان اینکه مقرر شد در چهار ماه آینده، دو مسیر از شیر‌گاه و انتهای دو تونل در حال احداث تا منطقه جوارم آماده شود، افزود: مهلت این صورتجلسه تا اوایل دی‌ماه است ولی دو نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی نگران عدم تحقق مفاد آن به علت سرمای زود‌رس هستند.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی از مشکل جدی در تکمیل محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا بخش زیراب خبر داد و خاطر‌نشان کرد: برای تملک محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا، 50 میلیارد تومان نیاز است که دستور معاون رئیس‌جمهور هم دریافت شد ولی با توجه به بدهکاری دولت در بخش‌های مختلف، بعید می‌دانم بتوانیم این مبلغ را در سال‌جاری دریافت کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از قرار‌گیری اعتبار احداث پل درون‌شهری پل‌سفید و پل ابتدای شهرستان قائمشهر در اعتبارات ملی وزارت راه خبر داد و افزود: قول رئیس‌جمهور بر اتمام تعریض محور سوادکوه در سال 94 بود و ما سعی می‌کنیم با ابزار مختلفی که در اختیار داریم برای اجرای تعهدات و قول‌های داده‌شده دولت عمل کند.

* پیگیری مجمع نمایندگان برای خسارات باغداران 
رضیان در ادامه با اشاره به خسارات سنگین برف و یخبندان بر محصولات باغی در مازندران، گفت: مجمع نمایندگان مازندران به صورت اضطراری مشکلات بخش باغی و مرکبات کشاورزان را پیگیری می‌کند و برای مشکلات مربوط به برداشت مرکبات باید فکر اساسی شود.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی درباره حواشی موضوع سخنرانی علی مطهری و سخنان رئیس قوه‌قضاییه از برگزاری جلسه با رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد و بیان کرد: وجود انشقاق در کشور به نفع مردم و نظام نیست.

وی با بیان اینکه مشکلات بین قوا باید در قالب مجموعه تعیین‌شده مقام‌معظم رهبری برای حل اختلاف آنان بررسی و از علنی‌کردن آن در جامعه پرهیز شود، افزود: حرمت‌های قانونی همه دستگاه‌های کشور حفظ شود و همه بر مبنای قانون حرکت کنند.

رضیان با اشاره به اینکه دیدگاه قوه‌قضائیه درباره موضوع حساب‌های مالی، صحیح است و باید ارزیابی کارشناسی در بیان آن مطرح می‌شد، افزود: حفظ حرمت نمایندگان مجلس شورای اسلامی هم باید حفظ شود، به نوعی باید اتحاد و همدلی بین دستگاه‌ها تقویت شود که به نفع نظام و مردم است.

وی با اشاره به اینکه نقل اخبار کذب در فضای مجازی، اتحاد و انسجام کشور را هدف قرار داد، گفت: وحدت و همدلی مورد نظر مقام معظم رهبری در جامعه تقویت شود.
 
کلمات کلیدی : علی مطهری+لغو سخنرانی+روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۴ ۱۳:۲۱:۲۲
نائب رئیس مجلسی که در راس امور است نمیتونه حرف بزنه !
به نظر شما کی میتونه حرف بزنه ؟!!!! (4030400) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.