توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477650
فروش زندان اوین منتفی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۷
رئیس سازمان زندانها از منتفی شدن فروش اوین خبر داد.

به گزاری مهر، اصغر جهانگیر در حاشیه سی امین جشن گلزیران ستاد دیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کل زندانیان مشمول پرداخت دیه و جرائم غیر عمد در کشور 2هزار نفر هستند و زندانیان جرایم مالی هم که شامل بدهکاران چک و مهریه می شوند 13هزار نفر را تشکیل می دهند و در مجمع زندانیان جرائم غیر عمد در کشور 15هزار نفر معاول 7درصد زندانیان را تشکیل می دهند.
وی افزود: برای ازادی این تعدادی زندانی مبلغی معادل 223میلیارد تومان نیاز است .

رییس سازمان زندانها بیان داشت: از انجایی که گره مشکلات توسط مردم حل می شود کمک مردم می تواند باعث توسعه ارزش ها هم در جامعه و هم برای دیگر کشورها به عنوان ارزش های اسلامی مطرح باشد.
جهانگیر افزود: در راستای کار خیری که توسط مقام معظم رهبری،رییس جمهور و روسای قوه قضاییه و مقننه شروع شد سازمان زندانها هم مشابه سال گذشته به منظور ازادی زندانیان50میلیون تومان کمک می کند.
وی در رابطه با انتقال زندان اوین به خارج از شهر و فروش ان به شهرداری تهران گفت: فروش زندان اوین منتفی شده است.
رئیس سازمان زندانها گفت: آیین نامه مرخصی زندانیان واجد شرایط برای شب های قدر آماده و در اختیار رئیس قوه قضاییه قرار گرفته است که به محض امضا ی به روسای زندانها ابلاغ می شود.
 
کلمات کلیدی : فروش زندان اوین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.