نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 293654
اظهارات خصمانه کامرون علیه ایران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳
نخست‌وزیر انگلیس با اشاره به توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ گفت که فرصت برای گفت‌وگوی بیشتر با ایران به وجود آمده است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس در مجلس عوام این کشور و در گفت‌وگو با نمایندگان در پاسخ به سوالی درباره اظهارات وزیر امور خارجه انگلیس در سفر اخیرش به تهران که تلویحاً گفته بود در پی بهبود روابط با ایران احتمال تعاملات بیشتر سیاسی برای ایجاد پیشرفت در بحران سوریه وجود دارد و اینکه نظر کامرون در این باره چیست؟ بیان کرد: در خصوص این سوال درباره ایران باید بگویم که فرصت برای گفت‌گوی بیشتر با ایران به وجود آمده است.

وی افزود: ما هم اکنون توافق هسته‌ای را داریم که به نظر من توافق خوبی است، اما فکر می‌کنم که انگلیس باید خیلی با احتیاط و تردید وارد آن شود.

نخست وزیر انگلیس در ادامه با تکرار ادعای غرب مبنی بر حمایت ایران از گروه‌هایی که خود تروریست می‌خواندشان گفت که باید به خاطر داشته باشیم ایران هنوز حامی حماس و حزب الله است، سازمان‌هایی که من آنها را دشمن می‌دانم.

وی در اظهاراتی خصمانه علیه ایران همچنین اظهار کرد: باید اطمینان حاصل کنیم که ایران در سوریه نقش مثبت ایفاء می‌کند نه نقش کنونی‌اش که تقویت رژیم اسد است.

غرب در حالی این ادعاها را مطرح می‌کند که مقامات ایران هرگونه اتهام درباره دخالت تهران در امور کشورهای منطقه را قویا رد و تاکید می‌کنند مسایل داخلی کشورها باید صرفا توسط مردم این کشورها حل و فصل شود.
 
کلمات کلیدی : کامرون ، نخست وزیر انگلیس
 
آنتی پوند
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۳:۵۳:۴۹
اگر دنیای بی جنگ میخواهیم باید انگلیس مجبور شود به یورو بپیوندد
این روزها آنگلوساکسونها بخاطر دشمنی با یورو ، شرق اروپا و حاشیه جنوبی و شرقی مدیترانه را به خاک و خون کشیدند تا با سرازیر شدن آوارگان به اتحادیه اروپا به یوروئیها ضربه بزنند و موازنه جنگ جهانی ارزی را به سمت تنفس پوند خبیث و دلار جنگ افروز هدایت نموده اند (3172575) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۴:۱۱:۳۸
چطور این کشورها که از یک مشت تروریست منفور مانند داعش در سوریه حمایت می کنند و مردم را به راحتی به قتل می رسانند عنوان دخالت به خودشان نمی دهند ولی ایران که از مردم و حکومت مردمی سوریه که اکثریت مردم به آن رای دادند حمایت می کند میشود دخالت؟ یعنی اگه خودشان حمایت کنند حتی از یک جنایتکار هم بکنند میشود مدافع حقوق بشر ولی اگر ایران حتی از یک کودک هم حمایت کند می شود دخالت و تروریست. بهتر است دیگر مردم جهان را احمق فرض نکنند. (3172616) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۱۹:۲۰:۳۱
از دست نشانده های لژهای فراماسونری مانند کامرون نخست وزیر انگلیس و اولاند رئیس جمهور فرانسه بدتر از اینها هم توقع می رود. (3173243) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.