توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508114
جانشین فرمانده کل سپاه: ایران یک جهان است که باید به رسمیت شناخته شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جهان اسلام دیگر میدان تاخت و تاز استعارگران غربی بویژه آمریکا و انگلیس نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین سلامی یکشنبه شب در یکصد و دومین آیین بزرگداشت سالروز شهادت شهید رئیسعلی دلواری در شهر دلوار شهرستان تنگستان استان بوشهر افزود: غربی ها باید از تاریخ درس عبرت بگیرند زیرا این تاریخ دیگر برای آنها تکرار نمی شود.

وی بیان کرد: امروز جهان اسلام و بویژه ایران در حال پیشرفت و تکامل است ومسلمانان جهان نیز در حال بازیابی هویت دینی و اصیل خود هستند.

سلامی ادامه داد: امروز هیچ تهدیدی نمی تواند برای تغییر مسیر حرکت جهان اسلام تاثیرگذار واقع شود چرا که انقلاب اسلامی ایران سازه های مستحکمی در سطح جهان اسلام بنا کرده است.

وی گفت: نمود عینی سازه های مستحکم برپاشده توسط انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام حزب الله لبنان، انصارالله لبنان، ارتش های مردمی عراق و سوریه است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: درس بزرگ ایران اسلامی به ملت های مسلمان باعث شد تا امروز در اقصی نقاط جهان اسلام پرچم ایستادگی در برابر استعمارگران برافراشته شود.

وی گفت: امروز ایران اسلامی تنها سرزمینی است که به واسطه منع شدن قدم گذاشتن در آن توسط آمریکا و انگلیس به یک سرزمین طیبه و طاهر تبدیل شده است.

سلامی عنوان کرد: ایران اسلامی در مسیر پیشرفت و توسعه خود از چالش کوچک تحریم نیز عبور می کند زیرا این یک سیاست کهنه و شکست خورده که بسیار شبیه به آب در هاونگ کوبیدن طرف آمریکایی است.

وی تاکید کرد: آنها هیچ راهی جز شناخت، پذیریش و تعامل با ایران ندارند زیرا جمهوری اسلامی ایران امروز مستقل و بزرگ است که نیازهای خود را براساس تعامل با دیگران تنظیم نکرده است.

سلامی گفت: نیازهای امروز ایران بر پایه ظرفیت های بی پایان درونی آن شکل گرفته است و جوانان این مرز و بوم روز به روز در مسیر افزودن به علم خود و استفاده از این ظرفیت های بی پایان گام بر می دارند.

وی افزود: ایران اسلامی خود به تنهایی یک جهان است که باید به رسمیت شناخته شود ایران همان کشوری است که غربی ها در مسیر منزوی کردن آن راه به جایی نبرده و شکست را پذیرا شدند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی ها قصد داشتند با تحریم ملت ایران را تسلیم خود کنند ولی همگان دیدند که ایران طی این سال ها همواره در مسیر رشد و بالندگی قرار گرفت.

وی افزود: انگلیسی ها که در مقطعی از تاریخ به دلیل گستردگی سرزمین های تحت سیطره آنها خورشید در سرزمین آنها غروب نمی کرد امروز به جزیره ای تبدیل شده که هیچ تاثیری در سطح بین المللی بر کشورها ندارد.

سلامی یادآور شد: انگلیسی در سال 1910 به تنهایی عامل قتل بیش از 10 میلیون ایرانی شدند که این میزان تلفات از تلفات جنگ جهانی اول نیز فراتر است ولی با این حال آنها همواره سعی در سانسور کردن این رویداد دارند.

وی ادامه داد: این قتل ها در اثر تحریم های سنگین، وقوع بیماری ناشی از وبا و اجازه ندادن به کشورها برای صادرات دانه های غلات به ایران صورت گرفت.
 
کلمات کلیدی : سردار حسین سلامی+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.