توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435818
تاج: پرسپولیس مخالفتی با حضور بازیکنان در تیم‌ملی ندارد/ مشکلات با کی‌روش تا ۳روز آینده برطرف می‌شود
بخش ورزشی الف،27دی95
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اولویت در فدراسیون فوتبال با تیم ملی است و با هرگونه زیاده‌خواهی‌ مخالف هستیم و مشکلات با کی‌روش با نشست‌های مختلف تا ۳ روز آینده ختم می‌شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۵
به گزارش تسنیم، مهدی تاج بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه برای بررسی برگزاری مسابقات جهانی فوتبال ساحلی به بوشهر سفر کرده‌ام اظهار داشت: تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی در بهمن‌ماه در بوشهر برگزار می‌شود و این تورنمنت به مدت 3 سال متوالی بوشهر میزبان آن است.

وی با بیان اینکه بوشهر جایگاه مهمی در فوتبال ساحلی دارد تصریح کرد: در تورنمنت فوتبال ساحلی جهان کشورهای لهستان، ایتالیا، ایران و اسپانیا حضور دارند که این کشورها در لیگ برتر اروپا و جهان قرار دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ورزشگاه فوتبال ساحلی بوشهر با همه امکانات استاندارد در حال اجراست، افزود: همه هزینه‌های تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی از سوی پارس جنوبی تأمین می‌شود و اجرای این مسابقه برای جمهوری اسلامی ایران یک افتخار است.

تاج با قدردانی از حمایت‌های همه‌جانبه مسئولان استان بوشهر گفت: مسئولان استان بوشهر اعم از استاندار، امام جمعه، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، رئیس هیئت فوتبال، مدیرعامل منطقه پارس جنوبی همگی با هم هماهنگ و همدل برای اجرای این مسابقات جهانی هستند که جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به اختلاف کی‌روش با فدراسیون فوتبال بیان کرد: تمام اردوها و برنامه‌های تیم ملی بر اساس برنامه‌های تدوین شده اجرا می‌شود و بدون استثنا این برنامه‌ها بر اساس زمان‌بندی بدون وقفه قابل اجراست.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه اولویت مهم در فدراسیون فوتبال با تیم ملی است، افزود: با هرگونه زیاده‌خواهی درباره تیم ملی مخالف هستیم.

تاج با بیان اینکه بر اساس برنامه‌های تصویب شده سازمان لیگ مسابقات و اردوها اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های تیم ملی در اولویت است و هیچ باشگاهی مخالفت ندارد.

وی با بیان اینکه پرسپولیس مخالفتی با حضور بازیکنان در تیم ملی ندارد، گفت: موضوعی که پیش آمد نقطه نظرات کی‌روش اعلام شده و در حال بررسی هستیم که این قائله حداکثر تا 2،3 روز آینده ختم می‌شود.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برخی رسانه‌ها نگرانی‌هایی برای مردم ایجاد می‌کنند، بیان کرد: این نگرانی که درباره تیم ملی و فدراسیون پیش آمده تا 2،3 روز آینده به طور کلی حل می‌شود چرا که دامن زدن به مشکلات به نفع فوتبال و مردم نیست.

تاج با بیان اینکه تیم ملی و باشگاه‌هایی که در جام آسیایی توپ می‌زنند در اولویت است، افزود: فدراسیون فوتبال به همه باشگاه‌های فوتبال توجه ویژه دارد و بدون شک تیم ملی و باشگاه‌هایی که در آسیا توپ می‌زنند در اولویت قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه هزینه داوری در مسابقات گوناگون لیگ بین 6 تا 7 میلیارد تومان است، گفت: با هزینه بلیت رفت و برگشت و تأمین هتل سالانه 10 میلیارد تومان برای تأمین 6500 مسابقه لیگ هزینه می‌شود.رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه بوشهر پایتخت فوتبال ساحلی کشور است، خاطرنشان کرد: تیم دریانوردان پارس جنوبی سالهاست قهرمان فوتبال ساحلی ایران است و اکنون فوتبال ایران در دنیا جزو 5 تیم برتر جهان شناخته شده است.
 
کلمات کلیدی : مهدی تاج+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.