توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 317413
افزایش بهای نفت در بازار نیویورک
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۲۰
بهای نفت دوشنبه در بازار نیویورک پس از کاهش های پیاپی که قیمت ها را به پایین ترین سطح خود از حدود هفت سال گذشته رسانده بود ،‌سیر صعودی به خود گرفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، خبرگزاری فرانسه از نیویورک ،‌بهای هربشکه نفت وست تگزاس اینترمدییت ( نفت پایه آمریکا ) برای تحویل در ژانویه با ۶۹ سنت افزایش به ۳۶ دلار و ۳۱ سنت رسید. تد اسلوپ از تحلیلگران بازار نفت گفت :« بازار از دیدگاه فنی ، بیش از حد نفت فروخته بود.»

وی اطمینان داد :« با توجه به اینکه مازاد عرضه نفت در بازار همچنان سرمایه گذاران را نگران خواهد کرد ، فعلا بازار در میان مدت ،‌سیر نزولی خواهد داشت .»

این تحلیلگر بازار همچنین تاکید کرد بازار دست کم تا پایان نشست بانک مرکزی آمریکا در روز چهارشنبه همچنان روند احتیاط آمیزی در پیش خواهد گرفت. براساس پیش بینی های بازار ،‌این نشست احتمالا به افزایش نرخ بهره و در نتیجه افزایش ارزش برابری دلار آمریکا در برابر سایر ارزها منجر خواهد شد. عموما هرگونه افزایش ارزش دلار به ضرر خریدارانی است که دیگر ارزهای بین المللی را در اختیار دارند.
 
کلمات کلیدی : بهای نفت ، نیویورک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.