توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 333415
علت ناکامی انگلیسی ها از نظر زیدان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۰
سرمربی فعلی باشگاه رئال مادرید علت ناکامی انگلیسی ها را به نوعی بلا تکلیفی دانست.

به گزارش فوتبال دات کام; زین الدین زیدان سرمربی باشگاه رئال مادرید درخصوص علت ناکامی انگلیسی ها در فوتبال گفت: مسئله ذهنی می تواند نقش مهمی در فوتبال ایفا کند. اسپانیا سال ها نمی توانست ‏از مرحله یک چهارم نهایی هیچ جامی جلوتر برود. وقتی توانستند این کار را انجام بدهند، به قدرت اول ‏فوتبال دنیا تبدیل شدند، به طوری که هیچ وقت پیش از آن نبودند.

تیم انگلیسی که من مقابلش بازی کردم، بازیکنانی مانند اسکولز، جرارد و بکهام را داشت که می توانستند ‏در تورنمنت ها به قهرمانی برسنداما گویا انگلیسی ها تکلیفشان با خودشان مشخص نیست و نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

البته اسطوره فرانسوی معتقد است تیم فعلی انگلیس از پتانسیل موفقیت در تورنمنت های پیش رو ‏برخوردار است.‏

‏هری کین و رحیم استرلینگ دو بازیکن هیجان انگیز برای انگلیس هستند. این تابستان در فرانسه ‏فرصتی برای سایر تیم های اروپایی است که ببینند آنها چقدر خوب هستند. فکر نمی کنم آنها مدعی باشند ‏اما بازیکنان خیلی خوبی دارند. آنها خیلی قدرتمندانه صعود کردند. مطمئنم که آنها با ذهنیت موفقیت به ‏فرانسه می روند.
 
کلمات کلیدی : زیدان+رئال مادرید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.