توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508547
حجت نظری: شهردار باید قبل از انتصاب مدیران جدید با اعضای شورا مشورت کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
عضو شورای شهر تهران گفت: معتقدم شهردار تهران برای انتخاب معاونین و مدیران خود باید از نظرات اعضا استفاده کند و در انتصابات به این موضوع توجه داشته باشند.

به گزارش تسنیم، حجت نظری در جریان پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به متن سوگندنامه شهردار تهران در جلسه امروز اظهار کرد: بند 4 سوگندنامه شهردار به نظارت جامع شورا بر امور شهردار تأکید کرده است.

وی تصریح کرد: معتقد هستم که شهردار تهران باید قبل از انتخاب معاونین و مدیران خود مشورتی را با اعضای شورای شهر تهران داشته باشد و پیشنهادات آنها را نیز بشنود.

عضو شورای شهر تهران گفت: ای کاش آقای نجفی پس از قرائت سوگند دقایقی در شورا حضور می‌داشتند و این تذکر بنده را می‌شنیدند.

به گزارش تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به تذکر مطرح شده از سوی نظری گفت: قطعا آقای نجفی از نظرات اعضای شورای شهر تهران استفاده خواهد کرد، وی تصریح کرد: اعضا می‌توانند نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص معاونین و مدیران شهرداری به شهردار تهران مطرح کنند.

همچنین نظری در خصوص اظهارات هاشمی بیان کرد: این کار چهره خوبی ندارد که اعضای شورا برای تک تک معاونین و مدیران لابی کنند.

وی تصریح کرد: شهردار باید از نظرات جمع شورا استفاده کند و به لحاظ تخصصی نظرات کمیسیون‌ها را در خصوص معاونت های مربوطه اخذ کند.

عضو شورای شهر تهران همچنین از مدیرعامل جدید روزنامه همشهری مرتضی حاجی خواست که شرایط حضور جوانان را درعرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی فراهم کند.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + شهرداری تهران + حجت نظری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.