توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505649
وزیر ارشاد یک ماه از خبرنگاران مهلت گرفت
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۱
وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین مواجهه با خبرنگاران برای گفت و گو فرصتی یک ماهه خواست تا به صورتی جامع و با شناختی کافی به سوالات آنان پاسخ دهد.

به گزارش ایرنا سیدعباس صالحی در حاشیه مراسم معارفه وزیر فرهنگ دولت دوازدهم در پاسخ به خبرنگارانی که خواستار اعلام برنامه های او شدند، گفت: زمانی که مسئولیت معاونت فرهنگی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را پذیرفتم حدود یک ماه هیچ گفت و گوی خبری نداشتم و استدلالم این بود مدیری که در جایی مستقر می شود، باید شناخت کافی داشته باشد تا با اطلاعات سخن بگوید.
وزیر ارشاد دولت دوازدهم افزود: چهار سال پیش که به معاونت فرهنگی آمدم با همین استدلال به دوستانی که خواستار گفت و گو بودند، گفتم که فرصتی دو ماهه به من بدهند تا فضای جدید را پیدا کنم و در این فضای جدید وقتی اطلاعات و برنامه هایم کاملتر شد، گفت و گو کنم.
صالحی اضافه کرد: اکنون نمی خواهم چند ماه به من فرصت دهید ولی اجازه دهید یک ماه را در شرایط جدید و با توجه به این که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حوزه های بسیار متنوعی دارد، بگذرانم و اطلاعاتم را کامل کنم، بعد از آن در خدمت هستم تا هم در یک نشست خبری و هم برنامه های گفت و گوی خاص شرکت داشته باشم.
 
کلمات کلیدی : وزیر ارشاد+صالحی+خبرنگاران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.