توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474446
اطلاعیه هیأت نظارت بر انتخابات شوراها
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶
هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیانیه‌ای آمادگی خود را برای دریافت و بررسی شکایات یا تخلفات احتمالی در خلال برگزاری انتخابات ،اعلام کرد.

به گزارش فارس، هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیانیه‌ای آمادگی خود را برای دریافت و بررسی شکایات و یا تخلفات احتمالی در خلال برگزاری انتخابات، شمارش آرا و اعلام نتایج اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

جمعه بیست و نهم اردیبهشت، مردمان شریف، مردمان ایرانی، این مردمان نجیب و همیشه در صحنه، باحضورشان، با سرانگشتانشان، باری دیگر، تمام قد، آگاه و هوشیار به آرمان‌شان با جمهوری اسلامی و پیمان‌شان با مقام معظم رهبری، آری گفتند و تاریخ به یاد خواهد داشت که ایران جوان انقلابی، با مردم‌سالاری دینی با بیش از 40 میلیون ایرانی، دوازدهمین دولت انقلاب 40 ساله اش را، انتخاب کرد.

و همچنین اهالی شهر آشنایی این مردمان قهرمان، با حضور خود در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گامی تازه برداشتند؛ استوار پای صندوق‌های رأی، همه با هم و جشنی دیگر به نام ایران؛ آفرین بر نفس پاکتان.

ما خادمین شما مردمان، این استواری و حضور پایدار را تبریک و دعا می‌کنیم که توفیق ادای حق بر آستان حقیقت، از دستان ما، دریغ نگردد.

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، توان در کف دست و آبرو گرو نهاد برای شکل‌دهی به این حضور بی‌نظیر، تا به مدد اصل شرعی برائت و اصل 37 قانون اساسی کشور، جهت برگزاری انتخاباتی آزاد و لحاظ حقوق شهروندی و مدنی افراد، امکان و امکانات حضور آزادانه در چارچوب قانون را فراهم آورد.

تمام این اقدامات، با رعایت حقوق شخصی داوطلبان و همچنین توجه به حق‌الناس، انجام گرفت.

باید تأکید نماییم که این هیأت، همچنان حاضر و ناظر است و با هماهنگی همکاران خود در هیأت‌های نظارت بخش، شهرستان و هیأت‌های عالی نظارت استان‌ها؛ آمادگی خود را جهت دریافت و بررسی شکایات و یا تخلفات احتمالی در خلال برگزاری انتخابات، شمارش آرا و اعلام نتایج اعلام می‌دارد.

افرادی که نسبت به روند اقدامات مذکور شکایتی دارند، می‌توانند با مراجعه به هیأت‌های ذکر شده و هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شکایت خود را برای بررسی، ثبت نمایند تا ان‌شاالله مورد بررسی قرار گیرد.

سزد کز خاتم لعلش زنم لاف سلیمانی

چو اسم اعظمم باشد چه باک از اهرمن دارم...

هـیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کل‌کشور
 
کلمات کلیدی : هیات نظارت انتخابات شورا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.