توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 477641
کمک رسانی هواپیماهای ناشناس به داعش / آمریکا و ناتو منکر شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۵
وزارت امور خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هواپیماهای ناشناس در افغانستان به گروه تروریستی داعش کمک می کنند.

به گزارش ایلنا، روسیا الیوم، این بیانیه افزود این هواپیماهای که علامت مشخصی ندارند جعبه های سلاح، مهمات و دیگر کمک های ضروری را با چتر برای این گروه تروریستی پرتاب می کنند.مسئولین استان جوزجان افغانستان اعلام کرد که این اقدام در مه 2017  میلادی 3 بار در استان های جوزان، فاریاب و ساری پل ثبت شده است.
وزارت خارجۀ روسیه افزود که ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو و وینسنت استورات رییس اداره اطلاعات وزارت دفاع آمریکا گفته اند که هیچ مدرکی برای اثبات این موضوع وجود ندارد.
اما این وزارت خانه با ابراز شگفتی از سخنان نمایندگان ناتو و وزارت دفاع آمریکا، تأکید کرد نیروی هوایی افغانستان در همۀ سال های به طور مستمر با کمبود تجهیزات و کادرهای آموزش دیده مواجه است. با این توصیفات استولتنبرگ و استورات که نیروهایشان از 15 سال پیش در افغانستان مستقر هستند باید درباره ماهیت این هواپیماهای ناشناس توضیح دهند.
 
کلمات کلیدی : افغانستان+داعش+کمک هوایی به داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.